Gladiator: Road to the Colosseum Full İndir Oyun indir

Gladyatör: Colosseum full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gladyatör: Colosseum'a giden yol - Romalılar size birçok isim. Köle. Bir gladyatör. Şampiyon. Kim ve ne olacaksın? Sen karar ver. Arena fethetti, Petty Roman ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 17 Oca, 2019

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Romalılar size birçok isim çağırır. Köle. Bir gladyatör. Şampiyon. Kim ve ne olacaksın? Sen karar ver. Arenayı fethetmek, Petty Roma siyasetini gezin ve Roma'nın annelerinde adınızı aşın! Ya da denemek için öl.

Gladyatör: Colosseum'a giden yol, tercihlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Foong Yi Zhuan tarafından 220.000 kelimelik interaktif bir romandır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Özgürlüğünüz için mücadele ve Roma'nın annelerinde isminizi aşın!

Anahtar fetürleri: Erkek ya da kadın olarak oyna; eşcinsel ya da düz. Kölelere, gladyatörlere ve hatta vahşi hayvanlara karşı savaşlar! Arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla ilişkileri yönetin, bir oylama ya da bir düşman zehiri! Roma Senatörlerinin karmaşık (ve küçük) siyasetini gezin. Her oynamayı farklı yapan benzersiz karakter izleme sistemi ve hikaye! Arenanın deliliğinin ortasında, en çok çaresizliklerde bile aşkı bulun! Dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük oyunlarla Colosseum'a giderken savaş!

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
182
TELİF HAKKI İHLALİ