Go All Out! Full İndir Oyun indir

Tamam! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Herkes dışarı çıksın! - Savaştığında, çıktığınızdan emin olun! Bu yoğun ve aksiyon dolu platform dövüşçüsünde duran son adam olun. Ücretsiz ve sık sık içerik güncellemeleri, benzersiz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blue Sunset Games

Publisher: saurus digital

sürüm tarihi: 6 Haz, 2019

tür: casual, eylem, macera

Tamam! - Cadread Dünyasını Gölgelerde gizlenen gizemli tehlikeden kurtarmak için tüm en büyük savaşçıların çağrıldığı bir yer.

Bu zafer için değil, memnuniyet için değil, sadece gerçek güçlerin en güçlü savaşçısını bulmak değil, işbirliği içinde gerçek güç yatıyor ve birlikte savaşabilme.

Core oyun özellikleri:

Cole Black Olarak Oyna - AMNESIA'lı bir paralı askeri olsun (Bandai Namco / Farm51)

ÇOCUKLARINIZINIZINIZI ÇOCUK KİTACI Kahramanı ile Relefend - Kayko ve Amp'ten Korkunç 'Korkulu'; Kokosh Comic Serisi

Roket fırlatıcınızı alın ve 'Raptors Online' dan Raptor olarak oynayın

Topluluk:

https://discord.gg/erzktar

Her eşleşme farklı oynar ve bu yoğun 3D platform avcısındaki sınırlarına karşı savaşçıları getirir.

CADREAD dünyası, diğer oyunlar ve çizgi romanlardan farklı misafir savaşçılarını çağırır - Cole Black (hatta bile), Raptor (çevrimiçi Raptors), Breakbone (Kayko & Amp; Kokosh) ve daha fazlası Yardım için geliyor!

Anahtar fetürleri: Oyunlar ve çizgi romanlardan orijinal ve misafir karakterleri (ve aşamalar): Combo Kesiciler, Duvar Sıçrama, Dash, Dodge, Özel Ölçer Aşırı Çağlama, Hava Zincirleme ve Daha Fazlası Gibi Gelişmiş Oyun Mekaniği Karakterlerin nasıl oynandığı ve hissettiğini değiştiren karakterler için kilitlenebilir playstyle varyasyonları Unlockable donanım, kazan ve kaybet pozlar, renkler ve daha fazlası Farklı oyun modları Sabit güncellemeler

Minimum: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: Çekirdek I3 2 × 1.8 GHz Bellek: 2000 MB RAM Grafikler: DirectX uyumlu grafik kartı en az 128 MB video belleği ile Depolama: 1000 MB Mevcut Alan Ek Notlar: Sistem gereksinimleri oyunun gelişimi sırasında değişebilir.

Önerilen: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: Çekirdek I5 2 × 2.6 GHz Bellek: 4000 MB RAM Grafikler: DirectX uyumlu grafik kartı en az 512 MB video belleği ile Depolama: 1000 MB Mevcut Alan Ek Notlar: Sistem gereksinimleri oyunun gelişimi sırasında değişebilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
121
TELİF HAKKI İHLALİ