Goat Simulator: Waste of Space Full İndir (Inclu ALL DLC) Oyun indir

Keçi Simülatörü: Uzay boşluğu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Keçi Simülatörü: Alanın israfı bir sonraki gen keçi simülasyonudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: Simülasyon

Keçi Simülatörü: Uzay israfı Gone Kuzey Oyunları tarafından geliştirilmiş ve kahve lekesi stüdyoları tarafından yayınlanmaktadır. 26 Mayıs 2016'da piyasaya sürüldü.

Keçi Simülasyonu nihayet gezegeni, bir zamanlar boş alanın sonsuz olanaklarını keşfetmek için tasarlandığı yerden ayrılıyor (ancak bazılarını keşfetmemiz için)

Artık aleti simüle edilmiş bir keçi olarak kolonize etmek için hayal etmeniz gerekmez. Hayalleriniz nihayet gerçekleşti!

Anahtar fetürleri:

    Bugün yerini ziyaret edin ya da çoktan ödediğiniz diğer uzay oyununu bekliyorum. Crowdfund bir uzay kolonisi ve diğer insanların bunun için ödeme yapmasını ve tüm işi yapmasını sağlar! Ziyaret etmek için gezegenlerle dolu sonsuz alan. ama cidden oraya gitmek sonsuza kadar sürer, bu yüzden neden rahatsız ediyorsun? Yine de yakın bir gezegen var. Buna git Uzayda uçmak ve ateş etmek, çünkü kimse artık uçmak ve uzayda çekim yapmakla ilgili oyun yapmaz. Mars'tan ya da her neyse, bu dalga dostumun gibi gerçek bir köprü komutanı nasıl olacağını öğrenin. Koat simülatörü tarihindeki en büyük harita, özel içerikle ağzına kadar dolu. PR. Bana vana kirala! Hiçbir ekip üyesi düzeltilmeyecek

    Minimum:

      OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8 İşlemci: Intel Core 2 Duo, AMD ATHLON X2 veya 1.6GHz veya daha iyi Grafikler: DirectX 9.0c uyumlu, SM 3.0 uyumlu Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu, 16 bit Önerilen:
183
TELİF HAKKI İHLALİ