Goblin Gearshop Full İndir Oyun indir

Goblin GearShop full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Goblin Gearshop - Orklar bir savaşa başladı ve dünyayı ele geçirmeye çalışıyor! Arkadaşlarınızı toplayın ve koklamak, kalıp ve bu savaşa son vermek için kendi silahlarınızı zorlayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: eksi2

Publisher: eksi2

sürüm tarihi: 17 Oca, 2018

tür: Simülasyon, gündelik

Orcs, goblinlere karşı bir savaş başlattılar çünkü çok küçük ve zayıflar. Goblinler en güçlü değil, bu yüzden akıllı olmak zorundalar ve goblinler kesindir! Siz ve arkadaşlarınız dünyadaki en iyi Goblin Crafters'dir, bu yüzden bu savaşa son vermek için birlikte bir silah dükkanına başladınız! Kendi silahlarınızı koklayın, kalıplayın ve düzeltin ve onları savaş alanında gönderin, böylece Goblin Warriors'ınız savaşabilir!

Bu savaşı kazanabileceğinizi mi düşünüyorsunuz?! Arkadaşlarınızı, 2-4 denetleyiciyi toplayın ve Goblin Crafters'ın (küçük) ayakkabılarına dalın!

düşmana karşı koymak

Orkların çok fazla silahı var ve bunlara karşı koymanız gerekir! Tezgahınızı izleyin ve ordunuzun ihtiyaç duyduğu silahları inşa edin. Ama dikkatli olun, ordunuzu yanlış silahlarla beslerseniz, Orklar kazanır!

Crafting

Goblin Dişli mağazasında yapılacak çok iş var, bu yüzden görevleri düzgün bir şekilde bölün! 4'ten fazla işçiliği makinesi var ve hepsi kendi kendine özgü şekilde çalışıyorlar. Süreci öğrenin ve zaten olduğundan daha iyi olsun!

SkillChecks

Tüm işçilik makineleri, gerçekleştirmeniz gereken kendi kendine özgü beceri kontrollerine sahiptir. Mükemmel mi yapıyorsun? O zaman şimdiye kadarki en iyi silahı yapacaksın! Çok yanlış yapıyor musun ve çöp kutusunu savaş alanına gönderiyor musun? O zaman Orklara büyük bir avantaj veriyorsun (öyleyse bunu yapma, tamam mı?). Sadece sizden değil, Goblin arkadaşlarınızın da beceri kontrollerini iyi performans gösterdiğinden emin olun. Hepiniz nihai üründen sorumlusunuz ve iyi olması gerekiyor. Mazeret yok!

Şimdi hızlı, savaş alanına geçin ve tüm goblinleri gururlandır!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7+ İşlemci: Çift çekirdekli @ 2.00ghz Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 550 TI / AMD RADEON HD 8730 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Çok oyunculu için gerekli xbox denetleyicileri.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7+ İşlemci: Çift Çekirdekli @ 2.60ghz Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 660 / AMD RADEON R7 260X DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Çok oyunculu için gerekli xbox denetleyicileri.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
148
TELİF HAKKI İHLALİ