God of Word Full İndir Oyun indir

Word full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kelime tanrısı klasik Word & Amp; amp; Yazma Oyunları, Yunan Mitolojisinin En UtiMate'i Yaratmak İçin Büyüleyici Ayarıyla Birlikte Bir Birlikte Kaynayan ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mega CuRF Inc.

Publisher: mega dwarf inc.

sürüm tarihi: 28 Eyl 2016

tür: casual, eylem, rpg, bulmaca

Kelimenin tanrısı Klasik Word & Amp'te heyecan verici bir bükülüyor; Yazma oyunları, PC ve MAC için en iyi kelime oyunu oluşturmak için Yunan mitolojisinin büyüleyici ayarı ile birden fazla oyun modunu bir araya getirme!

Olympus tanrıları için canlı bir üretim yaptınız! Etkileyici kelime hazinelerinizi, en ünlülerin en ünlü masallarını Hermes'in çırıltı olarak yeniden çıkarırken vay etmek için kullanın!

Kendinizi tanrısal dişli ile donatın ve becerilerinize odaklayın ve belki bir sonraki Word Tanrısı olabilirsiniz!

Anahtar fetürleri: Tam Klavye ve AMP; fare desteği Almak için tonlarca düşman Seviyelendirin ve yeteneklerinizi yükseltin 25+ benzersiz patronlar ve amp; Yazma Seviyeleri Armor ve amp'un kilidini açın; Eşsiz özelliklere sahip silahlar Komple Hangman ve Amp; Bonus Ödülleri İçin Göğüs Mini Oyunları Özelleştirilebilir karakterlerle çevrimiçi çok oyunculu Buhar başarıları ve amp; Ticaret kartları UI & AMP için birden fazla dil; Sözlük (ayrı ayrı ayarlanabilir)

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz Intel Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® 7800 GT veya ATI RADEON ™ HD 3000+ veya daha iyi Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 450 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ