Godless Tactics Full İndir Oyun indir

Tanrısız taktikler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tanrısız taktikler - yeniden doğmuş bir medeniyetin savaşları yoluyla seçkin bir grev ekibine liderlik etmek ve insanlığın kaderini başarılarınız ve seçimlerinizle karar verin. Dinamik Travers ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: buz arrow games

Publisher: buz arrow games, offy d corp

sürüm tarihi: 15 May, 2020

tür: strateji, macera

Tanrısız taktiklerde, büyük bir haritada elit bir ekibine liderlik edecek, üç büyük gücün savaşlarıyla mücadele ederek, stratejinizi seçerek ve hızlı ve ölümcül dönüş tabanlı savaşlara girebilirsiniz. Büyük ölçekli stratejiyi, derinlemesine taktikleri ve açık dünya araştırmalarını birleştiren tanrısız taktikler sizi yeni dünyanın en güçlü dövüş gücünün ustasını yapar. Zaferleriniz, keşifleriniz ve seçimleriniz, herkesin kaderine karar verecektir.

~ arsa ~

2099 yılında hava zehirlendi ve insanlık yeraltında kaçtı. Neredeyse 800 yıl önce, bir solunum cihazı olmadan dünyayı yürümek güvenli olmuştu ve çok fazla değişmişti. Deniz seviyeleri düştü, iklim ısındı ve tüm mavratlar yeraltı mürükgekler ağını beslemek için yırtıldı.

Birçoğu 'hepsi açık' yapmadı. Yapanlar arasında İngiltere ve Fransa'da üç büyük sığınak vardı: LuMida, Medan ve Dunra. Liderler, insanlarının geleceği için kendi vizyonu vardı - ve diğerlerinin insanları, bu konuda.

2952 yılına gelindiğinde, bölge savaşla yıkandı, büyük makinelerle ya da teknik haritalarla mücadele ediyordu, ancak kılıçlar, mızraklar ve hızlı zekice cesaret. 'Mesh'medan' Büyük İmparatorluğu, insanları savaşa atmak için çok şey var. 'Yunber' adlı gizemli alan, bir şekilde sınırsız klonların saflarıdır. 'LuMida' küçük hali nasıl rekabet edebilir? İçeri girdiğin yer.

Bu çatışmaya müdahale etmek için yüksek ve güçlü bir sığınak LUMIDA tarafından görevlendirilen yeni kurulan seçkin bir savaş biriminin liderinizdesiniz. Bu takım, 'AGEN Misson LuMida' kendi dillerinde veya 'AML', ustalarının dileklerini yerine getirmek için en çok ihtiyaç duyuldukları yerde sert ve hızlı vurmalı. Bu dilekler neler? Azı bile bilmeye başlayabilir ...

~ strateji ~

Tüm Savaş Tiyatrosu'nu değerlendirin ve hedeflerinize nasıl ulaşabileceğinize karar verin. Ön hatları müttefiklerinizle zorlayacak mısın? Anahtar yerleri güçlendirmek? Düşmanı engellemek için tedarik trenleri mü? Ya da düpedüz onları fethetmek? Yerde daha fazla bot elde etmek için kaynaklara yerleşim yerlerine yatırın ve hedeflerinizi maksimum stratejik etki için seçin. Ve dikkatli olun, çünkü sadece sizi hemen almaya karar verebilirler.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1.86 GHz çift çekirdekli veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Entegre Grafikler Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: n / a
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
196
TELİF HAKKI İHLALİ