God’s Basement Full İndir Oyun indir

Tanrı'nın bodrum full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tanrı'nın bodrum katı birinci şahıs, anlatı yönlendiren, tek oyunculu bir korku oyunudur. AS & AMP olarak bilinen bir varlık olarak gizemli bir öbür dünyanın sırlarını ortaya çıkarın; "

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: erebus

Publisher: erebus

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2018

tür: macera, korku, bulmaca

Açıklama

Tanrı'nın bodrum katı birinci şahıs, anlatı odaklı, tek oyuncu korku oyunudur. Keşfettiğiniz daha derin, geçmiş hayatınızı ne kadar çok hatırlarsanız, onunla ilişkili korkularla birlikte. Tanrı'nın bodrumundaki sırrını keşfedin ve burada ne tür bireyler cezalandırılır. Geçmişin korkuları etrafınızdaki korkular yaşadığınız için aklınıza sızmaktan korkmak.

Hikaye

Normal, neredeyse monoton bir ofis odasında uyandığınızda, bir sonraki odada zil bir telefonun soluk sesini duyuyorsunuz. Arayan, kendisini operatör olarak tanıtan bir varlıktır ve size takip edilecek bir dizi talimat verir. Odanın etrafındaki belgeler, öbür dünyada olduğunuzu ima eder, öbür dünyanın belirli bir sürümü Tanrı'nın bodrum olarak adlandırılır. Operatör, size daha derine gitmenizi ve Tanrı'nın bodrumundaki derinliklerini keşfetmenizi sağlarken, aynı anda geçmiş hayatınızın detaylarını, bununla ilişkili korkularla birlikte ortaya çıkarır.

Özellikler

- atmosferik gerginliğe güçlü bir odaklanma

- İki ana ortam, modern bir ofis alanı ve bir ev

- Değişken zorluklu bulmacaları ve bilmeceleri içerir

- Öncelikle bir "yürüyüş simülatörü"

- hızlı tempolu aksiyon odaklı oyundan ziyade bir hikayenin ortaya çıkmasını vurgulamaktadır

- yoğun bir psikolojik korku deneyimi sağlar

Gameplay

Tanrı'nın bodrumunda karmaşık bir mekanik yoktur. Oyun, herhangi bir hayatta kalma, misilleme veya "gizle ve aramayı" stil oyunları içermiyor. Atmosferik korku elemanları, ürpertici ve borderline rahatsız edici görüntülerle birlikte vurgulanmaktadır. Oyunda olayların çoğu, bulmaca ve bilmeceler bulunmasına rağmen, komut dosyası ve anlaşılır. Bu oyun, bir eylem odaklı olandan daha fazla "Walking Simulator" oyun tarzını takip ediyor. Hızlı tempolu, aksiyon dolu bir hayatta kalma korku deneyimi arıyorsanız, bu oyun muhtemelen bu ihtiyacı karşılayamaz. Korkuya güçlü bir vurgu yapan daha yavaş tempolu, anlatı yönlendiren bir deneyim arıyorsanız, bu oyunu bir deneyin.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I-5 Serisi Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 760 Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
169
TELİF HAKKI İHLALİ