Golden Panic Full İndir Oyun indir

Altın panik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Altın Panik, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu bir zindan paletlidir (2 ila 4 oyuncudan). Oyunlar hızlı ve kullanıcı dostu ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Missingno Studio

Publisher: Missingno Studio

sürüm tarihi: 21 Haz, 2017

tür: eylem, gündelik

Golden Panic, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu bir zindan paletlidir (2 ila 4 oyuncudan). Oyunlar hızlı ve kullanıcı dostudur.

Altın panikte, her oyuncu bir cüce kontrol etti, zindanlarla doludur. Kazanın Bir Yolu: Bankaya kadar gülün! Oyuncular inanılmaz hazineler bulmak için işbirliği yapabilir ve bazı goblinleri yenebilirler ... veya diğer oyuncular!

çünkü sadece bir kazanan olacak ...

Özellikler

Altın bul

Özel yeteneklerinize göre, en çok daha hızlı olun, aracılığınız için daha hızlı olun ve çantanızın içine altın koyun. Ancak dikkat edin, size arabanın içine yatırmayı unutmayın!

Diğer oyuncuları yakalayın

Goblinleri diğer oyunculara doğru girin, bunları harekete geçirdiler, hareketlerini engelleyin, kapıyı yüzlerini çarpıyorlar. Her şekilde, sadece sonunda bir kazanan olacak!

Kendinizi intikam

Sen ölü misin? "Panik" yok, oyun henüz bitmedi. Spektral büyüleriniz sayesinde, başkalarının ölümünü öne çıkarabileceksiniz, böylece bundan sonra size katılabilirler.

çevrimiçi, yerel veya her ikisini de aynı anda oynayın

Golden Panic, aynı anda çevrimiçi modla uyumlu olan 4 oyuncuya kadar bölünmüş ekran taşımak için tasarlanmıştır.

Kendi zindanlarını oluştur

Seviyelerin editörüne teşekkürler, zindanlarınızı arkadaşlarınızla oynamak için yaratma olasılığı verilecektir. Garantili tekrarlanabilirlik!

Paylaşın ve topluluğun kreasyonlarının tadını çıkarın

Her yaratılan her zindan daha sonra yayınlanabilir, böylece toplumun tadını çıkarabilir, eğer yaratıcı değilseniz, onları bir somes indirin ve en iyi şekilde yararlanın !!!

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel Core HD Grafikler 3000/4000 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 250 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5 / i7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 770 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
188
TELİF HAKKI İHLALİ