Golden Swords Full İndir Oyun indir

Altın Kılıçlar Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Altın Kılıçlar - Altın Kılıcı, taktik sıra tabanlı savaşlara sahip eski bir okul RPG'dir ve STIDEFE MISSIONS, Ork, Magic ve .... ile klasik bir fantezi dünya avantajına girmeyi sunar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vlad k.

Publisher: aey inc.

sürüm tarihi: 26 Ekim, 2016

tür: macera, rpg, strateji

Bu eski bir hikaye. Dört paralı asker, dünyadaki en büyük bağımsız organizasyonun mezunları akademiyi denir. AKADEMİNİZDEN YAYINLANMIŞ AKADEMİNDEN YAYINLANMIŞLAR, "Fazla Diş" küçük bir tavernada dinlenmeye karar verdiler ve trajik ölüme ya da görkemli zafere götürebilecek olayların maelstromunda sona erdi. Tavernada, yerel beylerle kavga ettiler ve elbette kazanırlar. Fakat tam olarak bu mücadele, tüm gerginliklerinde ölümü yenmek için dört cesur kahramanın talihsizlik maceralarının başlangıcını işaret etti.

Golden Sword, taktik sıra tabanlı savaşlara sahip eski okul RPG'dir ve STIDEFE MISSIONS, Ork, Sihirli ve tüm ortak unsurlar ile klasik bir fantastik dünya avantajına girmeyi sunar. Kendi karakterlerinizle bir parti oluşturabilir veya önceden hazır karakterler arasında seçim yapabilirsiniz. Oyun, özelleştirme ve çok çeşitli taktiksel görevlerin geniş özellikleri sunar.

Anahtar fetürleri: Zengin metin açıklamaları ve çeşitli taktik savaşlara sahip büyük bir macera. Detaylı karakter özelleştirme (muska, birincil ve ikincil silahlar, farklı zırh türleri, vb.) Savaş sırasında çevreyi kullanma yeteneği Farklı dövüş stilleri arasında seçim yapın (savunma, saldırgan, dengeli) Kıvırsak Misyonları! Kendi avantajlarınız için harita editörü döşenmiş!

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista İşlemci: Intel Core 2 Duo (veya eşdeğeri) Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX ile uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 400 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® 7 veya üstü İşlemci: Çift çekirdekli 3.0+ GHz veya daha yüksek Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX ile uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 400 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
131
TELİF HAKKI İHLALİ