Goliath Full İndir Oyun indir

goliath full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Goliath - Garip yaratıklar, dev canavarlar ve savaşan hiziplerle dolu gizemli bir dünyaya hoş geldiniz. Burada uzun sürmeyeceksin. Neyse ki, nasıl yapacağınızı biliyorsunuz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Whalebox Studio

Publisher: Ahtapus ağacı

sürüm tarihi: 12 Mayıs 2016

tür: eylem, rpg, macera, hayatta kalma, açık dünya

Dev büyüklükte bir maceraya hazır olun!

Goliath dünyasına hoş geldiniz, dev robotlar işçiliği hakkında bir aksiyon-macera ve yüzündeki canavarları delme! Gizemli bir yarıktan tökezledikten sonra, kendinizi yüz ölü medeniyetlerin küfürlü parçalarından oluşan gizemli bir dünyada bulursunuz. 1930'ların Amerika'dan mahvolmuş binalar, enkazlı korsan gemileri ve geniş bir gelecekte uzay gemilerinin büyümüş kalıntıları ile boş yer paylaşıyor. Bu garip ve kırılmış toprağın kontrolü için birkaç güçlü fraksiyon savaşı, ancak aralarındaki en güçlü bile, araziyi dolaşan canavarların korkusuyla titriyorlar. Neyse ki, kendi başınıza devi inşa edebilirsiniz! Dünyayı arayın Goliaths adlı Goliaths adlı dev robotik kıyafetler de dahil olmak üzere, Goliaths adlı dev robotik takımlar da dahil olmak üzere, yüzleştiğiniz muazzam yaratıklara sahip olan Goliaths!

Bu tehlikeli ve gizemli dünyadaki dev yaratıklar arasında hayatta kalmak için, kaynaklara zarar vermelisiniz ve hayatınıza savaşmak için goliathlar yaratmanız gerekir. Basit ahşap versiyonlarıyla başlayarak, çeşitli malzemelerden onlarca goliati oluşturmayı öğreneceksiniz: ahşap, taş, metal ve dünyada bulunan diğer benzersiz malzemeler. Goliatınız, her durum ve oyuncu tercihleri ​​için mükemmel olan seçenek oluşturmak için silahlarla özelleştirilebilir ve donatılabilir. Ancak robotlar her sorunu çözmez. Ayrıca, eşyaları ve araçları zanaat etmeniz, barınakları ve kaleleri oluşturmanıza ve arazide süpüren savaşta hangi hiziplerin yanına girmeniz gerekir.

Özellikler

Bir 'Bot oluşturun: Ahşap, taş, metal ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli malzemelerden düzinelerce robotik golati kıyafeti oluşturmayı öğrenin. Her Goliath, yeni yeteneklere sahip olan çeşitli silahlar ve eklentilerle özelleştirilebilir ve donatılabilir.

Bir vahşi arazinin hayatta kalması: Malzemeleri, iyileşme salvaları, koruyucu kaleler ve daha fazlası da dahil olmak üzere, hayatta kalmak için gereken araçları oluşturmak için toplayın. Oyuncular dünyayı keşfettikçe, daha iyi araçlar ve silahlar için daha karmaşık tarifler öğreneceklerdir.

Canlı bir dünya: haddeleme çayırlarını, yoğun ormanları, ürkütücü bataklıkları, donmuş tundrasları ve daha fazlasını keşfedin, hepsi tam bir gün / gece döngüsü ve dinamik hava koşullarına sahip. Hava ve arazi, her bir Goliath tipinin nasıl performans gösterdiğini etkiler, bu yüzden iş için doğru makineye sahip olduğunuzdan emin olun!

Bir tarafı seçin: Goliath dünyasında kaynakların ve bölgelerin kontrolü için çeşitli fraksiyonlar. Her fraksiyon, benzersiz silah ve robot planlarında farklı stratejik avantajlar sunabilir, bu nedenle hangi hizavraların hizalanacağını dikkatlice seçmelisiniz. Aracı bir barış anlaşması ya da savaşı hızlandırmak için hizip fraksiyonunuz!

Minimum: OS: Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10 İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo, AMD Athlon ™ X2 6400+ veya 1.6GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® 8800 GT / AMD® 4670 veya 1GB VRAM (MOBİL YOLCUKLARLA ÇALIŞIYOR), DirectX® 9.0C uyumlu, SM 3.0 uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® 9.0C uyumlu, 16 bit
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
126
TELİF HAKKI İHLALİ