Google Sketchup Pro 2016 Full İndir

Google Sketchup Pro 2016 Full İndir

Google sketchup, 3d modelleme gerektiren her alanda kullanılabilecek gelişmiş bir programdır. Bu program ile hayalinizdeki evi, arabayı, motoru kısacası istediğiniz her şeyi üç boyutlu olarak çizebilirsiniz. Dalındaki diğer programlardan çok daha üst düzey özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin yanı sıra, sadeliği ve kullanılabilirliği ile göz doldurmaktadır.

Özellikle mimarlar dünyasında ayrı bir yeri olan google sketchup oyun geliştiricileri, film yapımcıları, mühendisler, tasarımcılar ve çizim ile alakalı olabilecek hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Piyasadaki diğer 3d modelleme programlarının birçoğu ve google amcanın diğer yazılımları ile uyum içerisindedir.

Herhangi bir şekil üzerinde oynama yapın, birkaç çizim yapıp uzatın ve saniyeler içinde 3d tasarımlar hazırlayın. İşte google sketchup ile 3d tasarımlar hazırlamak bu kadar kolay. Geliştirilmiş gölge efekti, renklendirme, doku ekleme gibi özellikleri ile üst düzey çalışmalar yapabilir, pratik yüzlerce araç ile zamandan istifade edebilirsiniz.

Google Sketchup 2016 Yenilikleri;
trimble connect, 3d warehouse modellerini yeniden yükleme, rapor oluşturma 2.0, layout bulut referansları, yeni layout apı, geliştirilmiş çıkarım, tazelenen dokular, küçük ölçüler, windows ile uyumlu araç panelleri, zevkli layout katmanları


Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

296
TELİF HAKKI İHLALİ