Gotcha Full İndir Oyun indir

gotcha full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gotcha, 1 - 4 oyuncu için kaotik bir kanepe kooperatif oyunudur. Siz ve arkadaşlarınız yetişkinleri kovalamaktan kaçmalıdır. Tuzağı yetişkinleri engellemek ya da tuzağa düşürmek için yapın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kidom

Publisher: kidom

Çıkış tarihi: 29 Nis, 2020

tür: eylem, gündelik

Gotcha, 1 - 4 oyuncu için kaotik bir kanepe kooperatif oyunudur. Siz ve arkadaşlarınız yetişkinleri kovalamaktan kaçmalıdır. Tuzağı yetişkinleri engellemek ya da tuzağa düşürmek için yapın.

Queenstown'daki yetişkinler, kraliçenin işlenmiş yiyeceklerini yedikten sonra çıldırdı. İnsanların sağlıklı olduğu için kimyasal yemeğin kötü olduğu görülüyor. Sadece en yaramaz çocuklar bu şehri kurtarabilir. Oyuncular, çeşitli çılgın yetişkinlerle dolu ve nihayet kraliçenin gıda fabrikasını imha eden çeşitli sahnelerden geçmelidir. Herhangi bir yetişkiyi fethetebilen çocukları arayın!

Queenstown'daki her seviye, ekibinizin üstesinden gelmesi için yeni bir meydan okuma getiriyor. Köpekten kaçmak, okuldaki öğretmenden kaçınarak, Buzuldan geçerek, Hunter'ın tuzakları arasında hareket ederek, her seviye ekibinizin kooperatif becerilerini test edecektir.

Basit kontroller

Oyunda üç element var: kaçış, tuzak ve kurtarma. Her sahnede işbirliği yapmanın farklı yolları vardır. Sadece en iyi takım mucize olmasını sağlayabilir.

kaçış

tuzak

Kid Kaydet

çeşitli tuzaklar

10'dan fazla tuzak, serbestçe karıştırıp eşleşmenizi sağlar. Hüzünlü, işlevsel veya mashup tuzaklarını seçebilir ve en iyi performansı elde etmek için diğer oyuncularla işbirliği yapabilirsiniz.

zorluk seçimi

Üç zorluk seviyesi, GOTCHA aile eğlencesi için uygundur, aynı zamanda kendilerini zorlamak isteyen oyuncular için.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2.4GHz Bellek: 2 MB RAM Grafikler: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Grafikler 4400 veya üzeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 650 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: Gamepads önerilir

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel I5-650 / AMD A10-5800K Bellek: 4 MB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 650 / RADEON HD 7510 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 650 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: Gamepads önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
243
TELİF HAKKI İHLALİ