Grand Pigeon’s Duty Full İndir Oyun indir

Grand Pigeon'un görev full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Grand Pigeon'un görevi - güvercinler, insanların açlık sorununa dikkat etmeyi ve fırın firmalarını yemleri için restore etmeyi amaçlayan direnişi organize etti.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: wolfgangis

Publisher: wolfgangis

Yayın tarihi: 5 Ağu, 2016

tür: gündelik, eylem, macera, rpg, simülasyon

Yakın gelecekte insanlar insan organlarını terk etmeye ve onları ömrü uzatan yenilikçi benzin implantlarıyla değiştirmeye karar verdiler. Neredeyse tüm gıda işletmeleri mahvoldu ya da yakıt ikmali haline getirildi.

Organik gıda eksikliği nedeniyle, neslinin tükenmesinin eşiğindeydi. Hepsinin en kötüsü, insan gıda olmadan yeni yaşam koşullarına uyum sağlayamayan kuşlar vardı.

Güvercinler, insanların açlık sorununa dikkat etmeyi ve fırın firmalarını yemleri için restore etmeyi amaçlayan direniş organize etti.

PIGEON JOHN, sindirim sisteminin sıradışı hastalığı ile kentsel kuşlara yardım etmeye karar verir.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Kısa ilginç hikaye Garip komik güvercinler Çeşitli oyun mekaniği (YEP, bir kuş dışkılama - sadece başlangıç) Çoklu sonlar Ticaret kartları Başarılar

Minimum: OS: Windows Vista / Windows 7 / Windows 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.0 GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafik: NVIDIA GT / S 4XX veya eşdeğeri Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
158
TELİF HAKKI İHLALİ