Gravity Spin Full İndir Oyun indir

Yerçekimi Spin full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yerçekimi Spin, değişmez bir spinli bir metroidvanyadır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ezekiel Rage

yayıncı: ezekiel rage, fişi dijital

sürüm tarihi: 11 Eki, 2018

tür: macera

Yerçekimi Spin, değişmez bir dönüşe sahip bir metroidvanyadır.

Bir asteroit daha büyük bir asteroidin bile bir tabanı vurduğunda, ciddi hasar, tüm istasyonun imha edilmesini riske atar ve sadece bunu önleyebilirsiniz. Sorun şu ki, takımınız da hasar gördü ve hayatta kalma şansınız minimumdur.

Göreviniz basittir: Onarım dronu bulun ve onun bir şey yapmasına izin verin. Ancak bunu yapmak için, tehlikeli mağaraları gezmek zorundasınız, bilim bölümleri haydutlaştı ve daha fazlası, tehlikeli düşmanlarla mücadele et ve hayatta kalmayı sağlama yol boyunca takımını yükseltin.

Size bu konuda size yardımcı olacak en iyi araç, yerçekimi etrafında dönmenize izin veren yerçekimi döndürme modülüdür, bu da ilk beklenenden biraz daha kafa karıştırıcı olmasını kanıtlayabilir.

İstasyonu yıkımdan kurtarabilir misiniz?

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Geniş, birbirine bağlı dünya Yerçekimi Spin Mekanik - Yukarı Aşağı Çivi zorluğu kadar zor Retro görünüm ve his Çok fazla yükseltme ve gizli sır Dünyanın tarihini ve sırlarını ve asteroit tabanını keşfedin

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1GHz Bellek: 512 MB RAM Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
226
TELİF HAKKI İHLALİ