Gravity Wars Full İndir Oyun indir

Yerçekimi Savaşları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yerçekimi Savaşları, geometri varlıklarının dalgalarını önlemek zorunda olduğunuz bir hardcore 90'ların arcade yerel çok oyunculu oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kara İksiçe

Publisher: Black Potion

sürüm tarihi: 1 Tem, 2018

tür: eylem

Yerçekimi Savaşları 90'lı Arcade oyunudur.

Bu hardcore geometrik savaş alanının kaosunda hayatta kalmaya çalışın, tamamen 12 arenaya kadar istediğiniz senaryoyu özelleştirin ve hangisinin veya arkadaşlarınızın en uzun süre hayatta kalabileceğini görün. En yakın düşmanlar size çekilecektir.

Ekranda görüntülenen her parçacıktan kaçınmak için reflekslere ve odaklanmaya ihtiyacınız olacaktır. Diğer oyuncular, sonuncusunun sonuncusu olmak için herhangi bir şekilde seni öldürmeye çalışacaklar.

Varlık sayısını tamamen özelleştirebilirsiniz. Bu numarayı kendi riskinizde ayarlayın.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Gamepads kullanarak 4 oyuncuya kadar oynanabilir. 2 SuperPower'a erişim: bir turbo ve bir şok dalgası 12 arena mevcut Tamamen oyununuzu özelleştirin Réno tarafından yapılan inanılmaz müzik Ekran çözünürlüğünüzü ve tam ekran modunuzu seçmek için Launcher dışında tam denetleyici desteği.

Minimum: OS: Windows 7, 8 (64bit) İşlemci: 2.3 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 3000 Depolama: 150 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX ses cihazı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
147
TELİF HAKKI İHLALİ