Greedy Dungeon Full İndir Oyun indir

Açgözlü zindanda full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Açgözlü zindan, playstyle ile bir güverte inşa etmeniz gereken ve rastgele üretilen bir zindana dayanan bir güverte inşa etmeniz gereken bir güverte oluşturma roguelie oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dern Lin

Publisher: ddlin

sürüm tarihi: 10 Jul, 2020

tür: casual, rpg, strateji

Greedy Dungeon, playstyle ile bir güverte inşa etmeniz gereken bir güverte oluşturma roguelie oyunudur ve rastgele üretilen bir zindana, tehlikeler ve iyiliklerle kaynaşmaya başlayın. Açgözlülüğün seni cezalandırmaz, belki bazen de olurdu.

Özellikler

Rastgele üretilen zindanlar

Bu size çok fazla tekrar edilebilirlik sağlar, her koşu daha önce farklı bir deneyimdir.

güverte-bina

Kendi PlayStyle, 36 benzersiz kartınızla, 36 benzersiz kartınız ve 7 Zindan Kartları satın alınabilir. Kartlar oyundaki mağazadan satın alınabilir, kart paketi yoktur ve oyun içi alım yok.

Smithing sistemi

Daha iyi kart kullanmak yerine, eski kartları kullanabilir ve bunları yükseltebilir ve daha iyi hale getirebilirsiniz. Kartlar daha yüksek seviyelerde ve daha iyi ekipmanlarla daha iyidir! Bu oyun sadece bir kart oyunu değil, ancak bir RPG gibi çalışır, ekipmanınızı daha yüksek istatistiklere kadar smith yapabilirsiniz ve kart bu istatistiklerle de ölçeklendirir. Daha fazla başlangıç ​​Mana ve daha fazla başlangıç ​​el kartları ve daha yüksek hasar veya blok.

kalıntı sistemi

15 ile oynamanın 15 kalıntısı. Maksimum sıraya ulaştığınızda, kalıntı sisteminin kilidini açabilirsiniz. Koşullar, derlemenizi kullanmak için en iyi arkadaşınız olacaktır. Her relic, inşa etmek için benzersiz bir etkiye sahiptir.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yetenekleri ile herhangi biri DirectX: Sürüm 10 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
215
TELİF HAKKI İHLALİ