Grim Legends 2: Song of the Dark Swan Full İndir Oyun indir

Grim Legends 2: Karanlık Kuğu Şarkı Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Grim Legends 2: Karanlık Kuğu Şarkısı - Yahudi Krallıkları Kaydet!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: artifex mundi

Yayıncı: ArteFex Mundi

sürüm tarihi: 27 Eyl, 2014

tür: Gizli nesne, macera, gündelik, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca, korku

Grim Legends serisinin ikinci bölümündeki gizemli kalıntılar ve büyülü ormanlarda tehlikeli bir arayışı başlatın. Genç Kraliçeyi ölümlü bir tehlikeden kurtarın ve tüm krallığın inancını değiştirin!

Gizemli bir hastalık, Eagle Krallığının kraliçesine düştüğünde, ünlü bir şifacı, onu incelemek için Eagle Kalesi'ne çağrıldı.

Şifanın arayışı, bebek prensi gizemli koşullar altında ortadan kaybolduğunda ani bir dönüş yapar. Kraliçe, koyu sihir uygulamakla suçlanıyor ve hapishane kulesine atıldı.

Krallığın yasalarına göre, büyücülük ölümle cezalandırılabilir bir suçtur. Karımın masum olduğuna inanan çaresiz kral, şifacı kraliçeyi tüketmenin bir yolunu bulmak için yalvarır.

Kahramanı, Kuğu krallığının kalıntılarına ulaşmak için sadece bir gün vardır ve iktidardaki ailenin lanetinin arkasındaki gizemi çözün. Sadece o zaman genç mirasçıyı tahtta bulmayı ve kraliçeyi yürütmesinden kurtarmayı başaracak mı?

Anahtar fetürleri: Efsanevi bir bölge, 42 el boyaması konumunda zekice hayal edildi 3 Masal Sidekicks, ihtiyaç duyduğu zamanlarda size yardımcı olacak 32 Zorlu Mini Oyunlar ve 16 Gizli Nesne Sahneleri 14 Yolculuğunuzda buluşmak için ilgi çekici karakterler İki farklı bakış açısından anlatılan ek bir hikaye! 29 Kilidini açmak için başarılar!

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
140
TELİF HAKKI İHLALİ