GROW: Wild West Full İndir Oyun indir

büyümek: vahşi batı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Büyümek: Vahşi Batı, bize vahşi batıda küçük bir kasabada ortaya çıkan olayları söyleyen etkileşimli bir çizgi film. Belediye başkanı ol ve şehrin gelişimini yönlendir ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Armatur Games

Publisher: Armatur Games

Çıkış tarihi: 24 May, 2018

tür: casual, bulmaca, simülasyon, eylem, macera, bina

Daha önce benzer bir şey hissettiniz mi: ilginç bir çizgi film izliyorsunuz ve ekranda meydana gelen olaylara müdahale etmek istediğiniz gibi hissediyorsunuz? Heroes'in doğru seçimi yapmasına yardım edin, en iyi kararı seçmeye, fikrinizde onları teşvik etmek için? Büyümekle: Büyüyen vahşi: Vahşi Batı Bu rüya gerçek olabilir! Küçük bir yönetici gibi hissediyorum, ancak rahat bir aşama oyunu, inanılmaz maceraların karavanına dalıyor.

eylem, vahşi batıdaki küçük bir kasabada gerçekleşir. Çeşitli mesleklerde küçük bir grup insan tarafından yaşıyor. Bir çiftçi ve bir oduncu, bir sokak müzisyeni ve şerif, haydutlar, Kızılderililer ve diğerleri için bir yer var. Sakinlerin kaderi, çeşitli ve ilginç, beklenmedik şekilde birbirine bağlanır. Bir karakterin görünümü başkalarının kaderini etkileyecek ve hatta birine ölüme neden olabilir. Bütün bu insanlar bir araya geldi mi? Tüm zorlukların ve zorlukların üstesinden gelecekler mi? Sadece zaman söyleyecek ... ve oyuncunun seçimi.

Anahtar fetürleri: Karakterlerin doğrusal kontrolü - seçin ve izleyin; Rahat ve keyifli artstyle - tüm ihtişamıyla vahşi batı; Birkaç benzersiz sonlar - kendi hikayenizi yazın; canlı ve unutulmaz karakterler - hepsini tanımak; Başarılar sistemi - olası tüm seçeneklerde bir göz atın; Sorunsuz ve Floaty Soundtrack ve SFX - Prairies bekliyor!

Minimum: OS: 32- ve 64-bit (not edilmedikçe): Microsoft® Windows® XP SP3 (32-bit), Windows Vista® (32-bit), Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci veya netbooklar için Intel® Atom ™ 1.6GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 512 MB RAM (netbooklar için 1GB RAM önerilir); Mb ram Grafikler: 128 MB grafik belleği
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
206
TELİF HAKKI İHLALİ