Gun Club VR Full İndir Oyun indir

Silah kulübü VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gun Club VR - Gun Club VR'deki dünyanın en güçlü silahlarının bir cephaneliği ile menzilde bulunun. Bağımlılık Yapıcı Bir Oyun ve Eşsiz Gerçekçilik Silah Kulübü VR yapmak için birleştirin ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: ikili millet

Publisher: ikili millet

sürüm tarihi: 27 Ağu, 2018

tür: atıcı, simülasyon, eylem, vr

Gun Club VR'deki dünyanın en güçlü silahlarının bir cephaneliği ile aralığa girin. Bağımlılık yapan oyun ve eşsiz gerçekçilik, Silah Kulübü VR'yi nihai sanal silah simülatörünü yapmak için birleştirin. Eksik olan tek şey, barutun kokusu.

müttefik güncelleme

II. Dünya Savaşı'nın tarihi tiyatroyu Gun Club VR deneyimine getiren, Müttefik menzil, düzinelerce yeni silah ve amp barındıran tüm yeni bir çevre içerir; ilerleme için olaylar.

Eşsiz Gerçekçilik

En sevdiğiniz ateşli silahlar, Gun Club VR'ın son derece detaylı ve tamamen etkileşimli silah modelleriyle hayata geçirilir. Gerçek dünyadaki balistiklerde geliştirilen, bu silahları idare edebilir, yükleyebilir, horoz yapabilir ve ateşleyebilirsiniz. Güvenliği kapatın, Patlama veya Tam Otomatik'i seçin, bir turu temizlemek için stokları veya rafı uzatın: Silah Kulübü VR, toplam silah aralığı deneyimini sağlar.

büyük silah çeşitliliği

Tabanca, SMG'ler, av tüfeği, saldırı tüfekler, el bombası başlatıcıları; Dünyadaki en ikonik silahların düzinelerce, hepsi tam etkileşimde bulundu.

Yükseltme ve amp; Özelleştirmek

Silahlarınız için yüzlerce farklı ek ve yükseltmeyi açın. Picatinny ray sistemi sınırsız kişiselleştirme sağlar. Stoklar ve kapsamlar, genişletilmiş maglar ve lazer manzaraları: Silahlarınızı herhangi bir senaryoya uyacak şekilde özelleştirin.

Etkileşimli aralıklar

Silahlarınızı çok sayıda farklı aralık senaryosuna ateşleyin, rehin kurtarılmış zombi kıyametine kadar. Ve gerçek çekimler için, klasik hedef aralığı var. Zaman sınırlaması yok, puan yok, sadece siz ve silahınız.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8.1 veya daha yeni İşlemci: Intel I3-6100 / AMD FX4350 veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1050 TI / AMD RADEON RX 470 VEYA GÜCÜKLUK GRAFİKLERİ CARDNVIDIA GTX 960 4 GB / AMD RADEON R9 290 veya GÜZEL CPUINTEL I3-6100 / AMD FX4350 VEYA GÜRÜCÜSÜ MOILLY8GB + RAM Video ÇıktıPompatible HDMI 1.3 Video Çıkışı USB Ports1x USB 3.0 Port, Artı 2x USB 2.0 Ports Oswindows 8.1 veya daha yeni Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: VR kulaklık gerekli.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1060 / AMD RADEON RX 480 veya GÜVENLİK GRAFİKLERİ CARDNVIDIA GTX 970 / AMD RADEON R9 290 VEYA GÜZEL Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: VR kulaklık gerekli.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
127
TELİF HAKKI İHLALİ