Guns N’ Boxes Full İndir (Update 2) Oyun indir

Guns n 'kutuları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Silahlar n 'kutuları, kutuları vurduğunuz, rastgele silahları aldığınız ve hareket ettiren her şeyi patlatmak için kullandığınız tek ekran Arena tarzı çok oyunculu bir atıcıdır! Seçinizi seçin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lightarrow Games

Yayıncı: Lightarrow Games

sürüm tarihi: 22 Eyl, 2016

tür: eylem

Guns n 'kutuları, kutuları vurduğunuz, rastgele silahları topladığınız ve hareket eden her şeye zarar vermek için özel eşyaları kullandığınız bir yukarıdan aşağıya bir ekran Arena tarzı çok oyunculu bir atıcıdır! Uzay-zamanın üstündeki en sevdiğiniz karakterini seçin ve tüfekler, sosisli fırlatıcılar, ray tabancaları, domatesler, oklar ve diğer silahlar kullanılarak Dük.

Pick-up-up!

Guns n 'kutuları, arkadaşlarınızla birlikte almak ve oynamak şaşırtıcı derecede kolaydır. Temelleri öğrenmek bir dakika sürer, ancak uzman olmak çok fazla çaba harcar. Tüm beceri seviyelerinin düşmanları, silahlar n 'kutularında hoş geldiniz hissedecektir.

Multiplayer Frenzy!

arkadaş getirdi mi? Sorun değil! 4 oyuncuya kadar yerel ve çevrimiçi rekabetçi mod. Hayatta kalmak için savaşın ve internete karşı yeteneklerinizi kanıtlayın. Düşmanlarınızı dışarı çıkarın, kapak için koşun ve bu kesintisiz, Wacky Multiplayer Mermi Gauntleti'nde en iyisi olun!

Klasik bir çekicilik

Piksel sanat tarzı estetik ve animasyonlar, büyükannenizin çerezlerinden daha fazla sevgi ile yapılmıştır. Klasik bir hissi olan klasik görseller, zaman geçmemiş gibi sizi 16 bit dönemine geri götürecek. Silahlar N 'Kutuları, bir tür ... "Neoklassik", piksellerde adrenalin için susuzluğunuzu çıkarmak için engellenmeyen bir eylemle.

Tabanca, tüfekler, gıda maddeleri ve daha fazlası!

KUTULARIN BÜYÜK SİLAHLARI İLE SİZİN YOUPEF! Çabuk ateş eden tabancalar, düşman railgunları, sosisli sandviçleri patlatan ve diğer birçok silah kullanımı, etrafınızdaki havoc'u kırmak için kullanılabilir. Durumunuza adapte ederken usta ve ateş lazer ışınları, el bombası ve av tüfeği. Oh Bekle ... Böyle bir yazık, hepsi rastgele düşüyor!

Özellikler

-Retro-aromalı eylem ve estetik.

-online ve yerel çok oyunculu çılgınlık.

-LOTS ve çok sayıda silah!

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GT 730 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I5 ​​2.0GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 560 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
140
TELİF HAKKI İHLALİ