Guns of Midnight Full İndir Oyun indir

Midnight Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te Cracked. Gece yarısı silahları - sizi saate karşı çukur eden hızlı tempolu bir arcade atıcı, sadece witlerinizle ve büyük bir f-ing silahınızla donanmış. İnmeden önce şehirden kaçmak için yarış ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Terminist Arcade

Publisher: Terminist Arcade

sürüm tarihi: 4 Haz, 2019

tür: eylem, macera

1990'lı yıllardan esinlenerek SidesCrolling platformu atıcılar, gece yarısı silahları, sizi saate karşı çukur yapan, sadece witlerinizle ve büyük bir f-ing silahıyla donanan hızlı tempolu bir arcade deneyimidir.

Gece yarısı vuruşundan önce kentten kaçmak ya da nükleer ateşle yüzümüze. Steam arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla rekabet edin, en hızlı kaçabilir, en yüksek puan alabileceklerini ve yerinizi liderlik tablolarında emniyete sokun!

Oyun Özellikleri:

Anahtar fetürleri: El yapımı piksel sanat estetiği. Yoğun senthwave film müziği. Yolunuzu patlatmak için bir engin, zorlu bir şehir. Kaçmak için 10 dakika. Yol boyunca yok etmek için 5 farklı düşman. Yangın gücünüzü artırmak ve hayatta kalmak için çeşitli yükseltmeler toplayın. Saate karşı yarış, en hızlı zaman ve en yüksek puanı için diğer oyuncularla yarışıyor!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli veya daha iyi Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 8 uyumlu grafik kartı, en az 32 MB video belleği ile DirectX: Sürüm 8.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 60 MB Mevcut alan Ses kartı: evet Ek notlar: Liderlik fonksiyonları için gerekli internet bağlantısı.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
148
TELİF HAKKI İHLALİ