Gunslugs 3:Rogue Tactics Full İndir (v1.0.10b) Oyun indir

Gunslugs 3: Rogue Taktikleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gunslugs 3: Rogue Taktikleri - Düşman kamplarının etrafına gizlice girin, misyonlarınızı tamamlayın ve her zaman değişen seviyelerde, bu haydut benzerideki görevler ve ortamlarda hayatta kalmaya çalışın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: OrangePixel

Publisher: OrangePixel

sürüm tarihi: 6 Ağu, 2019

Tür: eylem, strateji, rpg

Oyundan ne bekleyebilirsiniz: Orijinal oyunların olacağına dair aksiyon platformu, ancak oyunu bazı hileli lite özellikleri ile daha gizli ve taktik odaklı bir oyuna dönüştüren bir dizi özellikle tanıtıldı.

Fikir, bu oyununu istediğiniz şekilde ele almakta özgürsünüz: gizlice girip düşmanları almak için zaman ayırın. bunu yapabilirsin! Oyun silahları aracılığıyla acele etmeyi tercih ettin mi? Sen o kadar iyi misin? Peki bunun için git!

İpucu? Her ikisini de biraz deneyin ve yaklaşımınız hakkında daha taktik olun. Genellikle, büyük bir düşman grubuyla meşgul olmamak daha akıllıdır ve daha ziyade onları birer birer veya iyi yerleştirilmiş bir yapışkan bomba veya toprak madenidir. Rambo modunda dolu diğer durumlarda, muhtemelen hayatta kalma şansı ve doğrayıcıya ulaşın!

Oyun, prosedür açıdan oluşturulan ortamları kullanır, her oyunun farklı bir deneyim haline getirin ve görevinizin başarısız olması, başlangıç ​​ekibinizin her zaman farklı olacağı için tekrar denemek için bir bahanedir ve dünya yeni zorluklar ve farklı yapı düzenleriyle birlikte gelir. yolunuzu gizlice sokun.

Anahtar fetürleri: Amaçlar - Oyunda ilerleme için görevleri tamamlayın. Gizli - Güvenlik kameralarından kaçının, düşmanlardan saklanın ve kayalar, tenis topları veya diğer atılabilir nesnelerle dikkatinizi dağıtın. Yağma - Misyonlarınız, kalkanlarınız, kasklarınızda, farklı ayakkabı türleri, EMP'ler, Silahlar ve daha fazlası konusunda size yardımcı olmak için öğelerin varyasyonu var. Her öğeyi, görevleri hayatta kalmanıza yardımcı olmak için en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenin. Usul üretimi - her oyun farklı şekilde üretilecek, tekrarlama değerini artıracaktır.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.1 destekli Intel HD3000 veya daha yüksek Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: açılan desteklenen ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
175
TELİF HAKKI İHLALİ