Hare In The Hat Full İndir Oyun indir

şapka için hare full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Şapkalı tavşan - kötü sihirbaz hapsedilmiş tavşan tutuyor. Görevin onu kurtarmak! Gizli nesne, bulmaca ve oda kaçış türlerinin mükemmel karışımında muhteşem maceraya katılın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: RunServer

Publisher: RunServer

sürüm tarihi: 1 Nis 2015

tür: macera, bulmaca, rahat, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Fantezi Point & Amp; Bulmacalar ve mini oyunlarla farklı zorluklarla karikatür macerasını tıklayın. Oyun gizli nesneleri ve oda kaçış mekaniğini satranç oyunu ve Hanoi Kulesi gibi geleneksel bulmacılarla birleştiriyor.

Bu bölümdeki eylem, sihirbazın odalarında, bulmacalar, bilmeceler, ipuçları ve bulmanız gereken gizli nesnelerle doldurulur ve Tavşan'ı esaretten serbest bırakmanın bir yolu.

Her gece kötü sihirbaz tavşanı şapkaya koyar. Bu bir hapishane! Yoksul yaratığı kurtarır mısın?

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Pentium III, 500MHz Bellek: 256 MB RAM Grafik: OpenGL 1.1 512MB VRAM ile yetenekli video DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 107 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: .NET Framework 2.0-4.5 +

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Pentium IV Bellek: 512 MB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 yetenekli video DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 107 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: .NET Framework 2.0-4.5 +
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
172
TELİF HAKKI İHLALİ