Heart’s Medicine Time to Heal Platinum Edition Full İndir Oyun indir

Kalbin Tıp - Ücretsiz İndirme PC oyunu İyileştirme Zamanı Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te Cracked. Kalbin tıp - iyileşme zamanı - yoğun, ama aynı zamanda çok fazla yaşam değişen kararla ilgilenen komik, tıbbi bir drama. Küçük Creek Hastanesi'nde kalıcı bir cerrah olun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blue Giraffe

Publisher: Gameouse

sürüm tarihi: 20 Eyl, 2016

tür: casual, simülasyon, macera

"Kalbin Tıp - İyileşme Zamanı", insanları gözyaşlarına taşıyan geçici bir oyuna bağlı yoğun bir tıbbi drama. Oyun, kavrama ve benzersiz bir hikaye, orijinal şarkıcı / söz yazarı müziği, son derece detaylı sanat eserleri ve animasyon, serin bağımlılık yapıcı oyun ve çılgınca bir kalbi var. Harika bir hikaye anlatmaya odaklanan oyunlardan zevk alırsanız, bu oyun sizin içindir!

romantik bir tıbbi dramada doktor ol ve aspiring cerrah allison kalbinin hayatına katıl! Onu Little Creek Hastanesi'ndeki vardiyalarıyla takip edin. Büyük ilginç doktorlar ve hastaların altını karşılayın ve bu destan hikayesinde hepsini iyileştirmeye çalışın. Aşk, yoğun eylem, gerçekçi drama, çılgın komik anlar ve hayatı kutlamanın güzelliğini yaşayın!

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Yakında unutmamanız gereken oldukça iyi yazılmış bir hikaye Yoğun etkileşimli sinema hikayesi-sahneleri Komedi, drama ve şüpheli arasında büyük bir denge Orijinal şarkıcı / şarkı yazarı Miranda Kalagian, Jake Berry ve Adam Gubman tarafından Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun Ve çılgınca bir kalbi!

Minimum: OS: Windows, 7, 8, 10 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 541 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: MacOS 10 İşlemci: Intel Bellek: 512 MB RAM
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
387
TELİF HAKKI İHLALİ