Heaven’s Vault Full İndir (v1.11.0) Oyun indir

Heaven's Vault Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cennetin Kasası - Bulutsusu'nun kayıp kalıntılarını keşfedin, antik yazıtları okuyun ve bu anlatı arkeolojik bilim kurgu macera oyununda unutulmuş bir geçmişi ortaya çıkarın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Inkle Ltd

Yayıncı: Inkle Ltd

sürüm tarihi: 16 Nis, 2019

tür: macera, sci-fi, bulmaca

Aliya Elasra, uzun süredir unutulmuş geçmişin sırlarını ortaya çıkarmak umuduyla, robotu Sidekick Altı'lı Bulutsusu'nun garip bir bölgesini keşfederek bir arkeologdur. IOX Üniversitesi'nden bir robotik, Kayıplaştığında, Aliya, dünyasının en başlarına ve cennetin kasasının antik sırrına yol açacak keşif izlerine başladı.

Hızlı akan uzay nehirlerinin bir açık dünyasını yelken açın, kayıp kalıntıları keşfedin, antik yerleri keşfedin, eserleri bulun ve garip hiyeroglifleri çevir. Dünyanın tarihini ve tüm antik bir dilin birlikte parçası.

Masifik olarak dallanma etkileşimli maceranın yaratıcılarından 80 gün, cennetin kasası her zamanki doğrusal macera oyununuz değil. Oyunun aracılığıyla ilerleme Seçtiğiniz herhangi bir sırada - Oyunun tam adaptif anlatı, yaptığınız her seçeneğin, her keşif ve aldığınız her eylemi hatırlar, sonra ne olduğunu etkiler. Söylediğiniz her şeyi hatırlayan çeşitli karakterlerden oluşan bir karakterle tanışın ve kimin sizin için tutumu, nasıl davrandığınızla değişecektir. Bazıları dost canlısı, bazıları temkinli ve bazıları seni kandırmak için dışarıdadır.

Kim güveneceksin? Ne bulacaksın? Ne öğreneceksin? Ne riske gireceksin? Ne kaybedeceksin?

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 / AMD RADEON HD 7850, 2+ GB VRAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Intel HD GPUS için önerilmez
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
213
TELİF HAKKI İHLALİ