Heliborne – Enhanced Edition Full İndir Oyun indir

heliborne full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Heliborne - 1950'lerin klasik makinelerinden 21. yüzyılın modern silahlarına kadar dünyanın en iyi helikopterlerinden bazılarını uçur. Arkadaşlarınızla misyonlar oynayın ve ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: jetcat games

Publisher: klabater

sürüm tarihi: 12 Eki, 2017

tür: eylem, gündelik, açık dünya, simülasyon, strateji, atıcı

1950'lerin klasik makinelerinden 21. yüzyılın modern silahlarına kadar dünyanın en iyi helikopterlerinden bazılarını uçur. Arkadaşlarınızla görevler oynayın ve çeşitli çok oyunculu modlarda dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet edin! Konumları güçlendiren ve besleme hatları oluşturan toprak kuvvetlerinin hareketini destekleyeceğiniz dinamik bir savaş alanına katılabileceksiniz.

helikopter savaş oyunlarının geri dönüşü

Heliborne, neredeyse unutulmuş bir türün büyük dönüşünü işaretler - Helikopter aksiyon oyunları! Burada tarihsel çatışmalara dalacaksınız, gerçek dünyadaki yerlerden ilham alan haritaları keşfedin ve acımasız hava-havaya ve hava-toprakla savaşa katılın.

40'tan fazla helikopter uçuş yaparak 3 farklı sınıfa dağıtılarak, diğer pilotlarla, tanklar, birlikler ve uçak karşıtı topçularla savaşacaksınız. Skirmish (tepe kralı tarzı modu) veya frontline gibi çok oyunculu modlarda yeteneğinizi test edeceksiniz (çünkü bazlar oyuncular tarafından yakalanırken, toprak taşıtları konvoylarda yayılır ve üsleri ve pozisyonları güçlendirmek için haritanın karşısında hareket eder), ya da yeni tek oyuncu görevleri yalnız oyna.

Anahtar fetürleri: dinamik bir savaş uçuşunda kendinizi kaybet 1955'den 2000'e kadar olan modeller de dahil olmak üzere 40'tan fazla efsanevi helikopter uçmak 100'den fazla olası yük varyantını kullanın Tonkin Körfezi (Vietnam), Operasyon Nguyen Hue (Vietnam), Badakhshan Eyaleti (Afganistan), Khost Bölgesi (Afganistan) ve Kosova gibi geniş açık haritalar Becerilerinizi tek oyuncuya, kooperatif ve rekabetçi çok oyunculu için 16 oyuncuya kadar test edin Yolunuzu oynayın: Gamepad, Uçuş çubuklarını ve Klavye ve AMP'yi tam olarak destekler; fare!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.3 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Shader Model 3.0 uyumlu GPU, 986 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: İşlemci: 3 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1536 MB VRAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
278
TELİF HAKKI İHLALİ