Helium Rain Full İndir Oyun indir

Helyum Yağmuru full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Helyum Yağmuru - Maddelerinizi takas edin ve bir Cutthroat dünyasında rekabeti ortadan kaldırın. Benimkine yeni gemiler ve istasyonları satın alın. Alanın engin boşluğunu keşfedin ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: deimos games

Publisher: deimos games

sürüm tarihi: 11 Eki, 2018

tür: simülasyon, strateji, eylem

Filosunuzu oluşturun, ticaret yapın, keşfedin ve fethetmek

Helyum Yağmuru, sizi uzayaşan bir şirketin dümenine yerleştiren tek oyunculu bir alan simülasyonudur. Ticaret kaynakları, sözleşmeleri yerine getirmek için gemi ve istasyonlar satın alın! Size malları satın almak ve satmak için istasyonlara yerleştirin veya geminizi yükseltin, teknolojinizi daha verimli olmak ve korsanlığı önlemek için filonuzu militarize etmek için yükseltin.

Hem gerçek zamanlı eylem hem de uzun vadeli strateji ustalaşman gerekecek: Bir yük gemisinin imha edilmesi ekonomi üzerinde doğrudan bir etkiye sahipken, savaş ilan ederken spaceflight ortamınızı biraz daha düşmanca yapacak ...

13 oynanabilir gemi silah ve motor yükseltmeleri

Fighters, Bombacent, Cargos, Corvettes veya Sermaye Gemilerinin filolarını oluşturun ve uçurun. Yeni motorlar ve silahlar alın.

Newton uçuş, lokalize hasar ve joystick desteği ile hızlı tempolu savaş

Helyum yağmurunda hız sınırı yoktur. Geriye doğru hedeflerken yarım milde bir saniye uçabilirsiniz. Gemileri devre dışı bırakmak, mürettebatlarını öldürmek veya hedefleri yakalamak için kritik sistemleri hedefleyin ve asteroitlere uçmayın.

Kompleks Ekonomi Modeli

En rekabetçi şirket olmak için karmaşık bir uzay ticaret simülasyonundan yararlanın.

Keşfedilecek bir planet sistemi

Gaz Dev Nema ve aylarının yörüngesinde yaklaşık 25 sektörü keşfedin.

prosedürel sözleşmeler, dünya araştırması, teknoloji yükseltmeleri

Sözleşmeleri seç ve imparatorluğunu en büyük şirket olmak için inşa et.

Hızlı Eylem Şişirme Modu

filonuzu kurun, rakibi seçin ve hemen harekete geçin!

Gerçek hisseden bir dünya

Gemileriniz jeneratörler, radyatörler, silahlar, motorlar, kargo bölmeleri veya yaşam destek sistemleri var - hepsi birlikte çalışıyor. Geminizdeki her ipucu bir rol oynar. Motorların düşmanlarını tıklamasını ya da güç istasyonlarını yok ederek etrafını döndürmeyi hedefleyin. Çoğu gemi otuzdan fazla bireysel parçaya sahiptir! Gemilerinizin en önemli bölümlerini özelleştirebilirsiniz - ana motorlarınız, tutum kontrolü iticileri, silahlar ve gövde renkleri.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64 bit) İşlemci: Intel Core® I3 Bellek: 4000 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 470 / AMD RADEON® HD 6870 / DX10 uyumlu GPU en az 1 GB VRAM ile DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5000 MB Mevcut Alan Ek notlar: Windows'un sadece 64 bit sürümleri desteklenir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 (64 bit) İşlemci: Intel Core® I7 Bellek: 8000 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5000 MB Mevcut Alan Ek notlar: Windows'un sadece 64 bit sürümleri desteklenir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
184
TELİF HAKKI İHLALİ