HellSign Full İndir (v26.02.2021) Oyun indir

HellSign Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hellsign, sizi öbür dünyanın korkuşkanlarına karşı çukur eden, küçük bir kasabaya izin veren araştırmacı bir eylemdir. Bir avcı olarak, faturaları ödemek için planlayacak, avlar ve öldüreceksiniz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Balistik interaktif

Yayıncı: ballistik interactive

sürüm tarihi: 9 Kas, 2018

tür: rpg, eylem, macera, korku

kabuslarınızı avlayın

Bir avcınız, dünyamız arasındaki son savunma çizgisi ve sadece dışarıya gizlenen vahşi yaratıklarsınız. Çevrenizdeki dünyayı araştırarak ve kanıtı okuyarak ne avladığınız ve nasıl öldüreceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinirsiniz.

WOULS, hayaletler, şeytanlar ve geceleri çarpan her şeyden kurtulmak için canavar avcılık araçlarının cephanenizi kullanın.

Hikaye

Tehlikeli bir işte, bir gecede uyuşturucu kaynaklı bir deliryum durumunda, gece ölmüş bir gece öldüğü belirsiz hafızası uyandırıldı. Cildinizde taze bir marka var, hatırlamadığınız bir marka değil, bu da sizi önemsemez.

Kendinizi, garip manzaraların kaydedildiği kanlı bir pisti takip ederek, spektral kadınlardan insanları sisin içine çağıran, kurtlar kadar büyük olanlar, Avustralya'da yaşamak için tehlikeli bir yer ...

bir avcı ol

Ticaretin püf noktaları

Yolculuğunuzu titreyen bir meşale, paslı silahla ve bir sürü bağırsakla başlayın. Becerilerinizi geliştirmek ve geceyi rahatsız eden canavarlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için işleri tamamlayın. Karakterinizi geliştirin ve arsenalinizi ayrıntılı bir RPG ve iş sistemi ile oluşturun. Elite avcısı olun ve intikamınızı alın.

Sözleşmelerinizi seçin

Sokakları, hayaletlerden cehennemlere, canavarçı örümceklere ve şeytanlara sokan her türlü yaratıklar vardır. Sözleşmelerinizi hangi sırayla aldığınızı size bağlıdır, ancak kilinizin her bir canavarı sizi karanlık gerçeği çözmek için daha yakın getirir.

avla ya da avlanma

Kasabayı nasıl temizlersiniz. Silahlara yanıp sönebilir ve av tüfeğinizin konuşmasını yapmasına izin verebilir veya zayıflıklarını onlara karşı kullanmak için hedeflerinizi planlayabilir ve araştırabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows Vista SP2 veya daha yüksek İşlemci: Intel Core I5 ​​2.4GHz (veya eşsiz AMD) Bellek: 8 GB RAM Grafik: Orta menzilli grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: En boy oranı 16: 9 ve daha geniş
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
207
TELİF HAKKI İHLALİ