Herd is Coming Full İndir Oyun indir

Sürü, direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda ücretsiz bilgisayar oyunu geliyor. Sürü geliyor - & & amp; "Sürü geliyor ve amp; Zombilerle dolu bir kıyamet sonrası dünyada bir hayatta kalma rpg'dir. 10 yıldan beri hayatta kalan Mike'nin hikayesi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Proximity Games

Publisher: Proximity Games

sürüm tarihi: 10 Haz, 2019

tür: eylem, macera, rpg, hayatta kalma, açık dünya

Salgından bu yana on yıl geçti, yemek zaten çürüdü. Hayatta kalanlar kendilerini beslemek için başka bir yol bulmak zorunda kaldılar, sonunda yaptılar. Umutsuzca, öldürdükleri zombileri yemeye başladılar. Zaman geçtikçe, onlara alışırlar. Şimdi, yeni dünya karşılıklı yamyamlık dünyası olarak tanımlanmaktadır.

Bu acımasız dünyada, Mike sürekli seyahat ederek ve temizleyerek hayatta kalmayı başardı. Ancak, Mike yıllar boyunca daha az ve daha az insanla karşılaştı. Mike, kurtulanların azalan sayısını endişelendiriyor ve bu konuda bir şeyler yapması gerektiğini hissediyor.

Özellikler

* Silahlar:

Zevkinizin silahını bulmak ve donatmak, örneğin: balta, beyzbol sopası, yay, savaş bıçağı, cleaver, pala, boru anahtarı. Silahınızı Bulduğunuz Arttırıcılarla Geliştirin: Silah Artırıcı, Silah Statchancer, Silah Ekstra Stat Arttırıcı. Silahınızın türüne göre kritik veya devrilme tuşlarına basın.

* zırhlar:

Zırhları göğsünüze, bacakınıza ve kolunuza yerleştirin ve donatın. Zırhlarınızı bulduğunuz arttırıcılarla geliştirin, örneğin: zırh arttırıcı, zırh stat arttırıcı, zırh ekstra stat arttırıcı.

* Karakter ilerlemesi:

Tecrübe puan kazanmak için zombileri öldürün, seviyeye çıkarmak için yeterli XP kazanın. Seviydikten sonra, karakteri istediğiniz gibi şekillendirmek için STAT puanınızı sekiz istatistikten herhangi biriyle geçirin.

* yağma:

Yağma ortamları ve ölü zombiler yiyecek, tıbbi ürünler, aletler, silahlar, zırhlar, arttırıcılar, hammaddeler, ticari eşyalar ve daha fazlasını toplamak için.

* Diğer kurtulanlar:

Diğer hayatta kalanları bulmak ve bunları barınağınıza getirmek için yeni konumları keşfedin.

* Ticaret:

Hayattan kurtulanlara sans verin ve onlardan özel veya ortak eşyalar satın alın.

* Yükseltme Barınağı:

Sığınağınızın kapısını, pencerelerinizi, yatağınızı sağkalaklar için güvenlik ve konaklama sağlamak için inşa edin veya yükseltin.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Pentium IV 1 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 128 MB Grafik Kartı - GeForce FX 5200 veya ATI Radeon 9200 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
142
TELİF HAKKI İHLALİ