Heroine Anthem Zero 2 -Scars of Memories- Full İndir (v06.01.2021) Oyun indir

Heroine Anthem Sıfır 2 - Anıların Tartışmaları - Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Kahraman Anthem Sıfır 2 - Anıların Tartışmaları - Kahraman Anthem Sıfır 2: Hem klavyeyi hem de denetleyiciyi destekleyen 2B yandan kaydırma macerası RPG'dir. Hikaye tasarımı bir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Windthunder Studio

Publisher: skywalker hk

sürüm tarihi: 5 Haz, 2019

tür: eylem, rpg, macera, anime

Heroine Anthem Sıfır 2: Hem klavyeyi hem de denetleyiciyi destekleyen bir 2D yandan kaydırma macerası RPG'dir. Hikaye tasarımı, Synerian kültürü, denizkızı folktales ve Tayvanlı kabile efsanelerinin bir birleşimine dayanmaktadır.

Fulfill'e solmuş bir söz ile Shama, Kayıp bir muska sahibini bulmak için Uzato'ya geldi. Hikaye Shama ile bir rüyadan uyanma ve bu gizemli yolculuğa arkadaşı ile başlar.

Oyuncular, hikaye ayarını anlamak için EP.01 oynamaları için teşvik edilir, ancak EP.02'den herhangi bir oyun deneyimini etkilemeyecektir.

█ Oyun özellikleri █

100'lerden fazla CGS ve 2D animasyonuyla, her sahne hem görsel hem de sesle dikkatlice hizalanır. 100'den fazla aşamada ve 100.000 kelime, oyuncular kahraman marşı sıfır dünyasına gerçekten batırabilirler.

Müzik Kompozisyonu ekibi, 2013 yılında en yüksek Kuninomiya Uluslararası Kültür Ödülü'nü alan Tayvanlı Composer Joe Chou, Japanese Composer Motoki Ohno, Tetsuya Ueda ve Shigezo Kamimura'yı içerir. Kahraman Anthem Sıfır 2, en iyi BGM'lerin bir kısmını oyuncularına getirmeye devam ediyor .

Anahtar fetürleri: Canlı hikaye anlatımı Dünya Sınıfı BGM Farklı becerilerin kilidini açar Savaş arkadaşı Bulmaca çözümü İşçiliği ve pişirme sistemi Ekipman Pasif Becerileri Özel olay

Minimum: OS: Windows 7/8/10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: Intelr Core I5-2500 Yukarı veya AMD eşdeğeri veya üstü Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GT 640M veya AMD RADEON HD 5670 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı:
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
154
TELİF HAKKI İHLALİ