Hidden Expedition: The Price of Paradise Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Gizli Expedition: Paradise Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gizli Expedition: Paradise Collector's Edition'ın fiyatı - Birisi aklında bir şeyle bir şey olan bir Aztek tanrıçasını uyandırana kadar ilk seferiniz harikaydı - ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Domini Games

Publisher: Big Fish Games

sürüm tarihi: 26 Haz, 2020

tür: macera, gizli nesne, bulmaca, nokta ve amp; Tıkla, gündelik

Domini Games Gururla Elektrikli Hidden Expedition Serisi'ndeki bir sonraki maceracı girişi sunar.

Bu, Antik Aztek dillerinde uzman olarak ilk saha hardışınızdır ve iyi bir izlenim bırakmayı hedefliyorsunuz, ancak birisi Coatlice, Aztek Doğa tanrıçası uyandırırken iş beklenmedik bir dönüş alır! Şimdi, insanın gezegeni geri kazanması ve insanlığı cezalandırmak için göreviyle görevlendirdiği insanı izlemek ve durdurmak size kalmış. Bu ölümcül tehdidini aşmak ve sonsuz dinlenmeye katılmak için tüm witlerinize ve bulmaca çözme becerilerinize ihtiyacınız olacak. Mücadelesi ile yüzleşecek kadar cesur musun? Bu heyecan verici yeni gizli nesne bulmaca macerasını öğrenin!

Bu, standart sürümde bulamayacağınız özel ekstralarla dolu özel bir koleksiyoncunun sürümü sürümüdür. Koleksiyonerin baskısı şunları içerir:

Bu gizli bir nesne bulmaca macera oyunudur, belirli bir hikaye odaklı, NOKTA & AMP; Maceraları tıklayın. Oyun boyunca, oyuncular belirli bir sahnede gizlenmiş nesnelerin bir listesini bulmak ve zaman zaman çeşitli mini oyunları / bulmacaları tamamlamak için görevlendirilir.

Anahtar fetürleri: Dave Brannan'a katılın ve h.e.l.p. Takım, Tehlikeli Bir Artefakt Yağmayası Grubu olan Relic Satış Şirketi'nden takımları izleyin. Rüzgar vazo ve diğer güçlü Aztek eserleri kurtarmaya yardımcı olun! Oyun boyunca Hediyelik Eşya ve Aztek takvimi parçalarını bulun - ve ekstra hikayelere erişin. En sevdiğiniz hopsları ve mini oyunlarınızı tekrar oynatın - ve başarı ödüllerinize ekleyin! En sevdiğiniz Aztek maceralarını duvar kağıtları, konsept sanat ve müzik ile saklayın. Maceranızı strateji rehberi ile takip edin!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 1024 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
260
TELİF HAKKI İHLALİ