Hieroglyphika Full İndir (v1.3.0) Oyun indir

hieroglyphika full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hieroglyphika - Kapıyı Mısır Yeraltı dünyasına açın! Hieroglyphika, tamamen metinsiz ama piktogramlarla bir Roguelie oyundur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: m. Hanka

Publisher: liu lidan

Çıkış tarihi: 3 Şub, 2016

tür: dönüş tabanlı, strateji, macera, rpg

Kapıyı Mısırlı Yeraltı Dünyasına Açın!

Hieroglyphika, tamamen metinsiz, ancak sembollerle olan bir Roguelie oyundur.

Eski bir Mısır piramitinde çölün kumunun altında gömülü ve tuzaklar ve canavar varlıklarla dolu kayboluyorsunuz. Büyüleri öğrenmek ve eserlerin büyülü doğasını anlamak için hiyerogliflerin şifresini çözün.

Gameplay

Tehlikeli koridorlar yoluyla, turnaya dayalı bir şekilde piramitin daha derin seviyelerine kadar yol açın. Sıncophagi'yi açın veya düşmanları öldürün ve yağma bulacaksınız. Ölülerin büyüsünü dökmek. Eski kalkanlarla kendini savun. Düşmanlarınızı dipsiz çukurlara zorlayın. Ya da onları büyülü silahlarla vur.

Her türlü el tutma yok. Mekaniği ve kuralları kendi başınıza verin. Özenli ve yaratıcı olmak. Rastgele olayların tuhaf kombinasyonlarına yeni çözümler bulun. Bir Explorer olun!

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 128 MB Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ek notlar: 16: 9 Ekran önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
176
TELİF HAKKI İHLALİ