Highway Blossoms Full İndir (Adult) Oyun indir

Otoyol Çiçekleri Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Otoyol Çiçekleri - Altın Rush, batıdan ikinci kez vurdu. Otoyol Çiçekleri, Amber'in hikayesidir, bir kız onu tökezleyene kadar yolda yalnız kalmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Alienworks

Yayıncı: sekai projesi

sürüm tarihi: 17 Haz 2016

tür: görsel romanı, anime, çıplaklık, gündelik, olgun

Otoyol Çiçekleri, Amerikan Güneybatı'da bulunan kısa bir yuri kinetik romanıdır. Eski bir Gold Rush madencinin dergisi keşfedildikten sonra, sözde durdukça saklanmasının parçalarını sakladığında, ülke çapında bir çılgınlığın olacağı gibi başlar. İpuçlarını çözmeye ve zenginleştirmeye çalışırlar.

Amber daha az umursayamazdı. Son zamanlarda kalıtsal bir tarzda çölde dolaşıyor, büyükbabasının kaybını yas tutuyor - kayıtsız ve etrafında olan avın farkında değil. Yeni Meksika'da kızların acele içinde süpürüldüğü genç bir otostoper olan Marina'yı karşılayana kadar değil.

Anahtar fetürleri: En azından onlarca kelime, belki yüzlerce. Son kelime sayımı 90.000 civarında olsa da, 6 ya da öylesine saatlerce okumayı bekleyin. Batı Amerika Birleşik Devletleri'ndeki gerçek yerlerdeki Grand, El-boyalı Vistas, hepsi şanlı 1080p detaylı. Smoke Hırsızı, Jake Abernathie, Kirby ve diğer yabancı arkadaşların diğer arkadaşlarının eserlerini içeren büyük bir film müziği. Dash kaset kaset çalarınızda evde sesler. Günlerce erişilebilirlik seçenekleri, her şeyi beş dakikadan daha az bir sürede atlama yeteneği de dahil olmak üzere. Ama bunu kim yapmak isterdi? Başarılar, dürüst olmasına rağmen, "başarı" tanımını gerdirebilirler. Alienworks'in programcının yazmasına izin verdiği ikinci yerleşim yerleri için alternatif aptal içeriği. Bu iyi bir fikir olabilir veya olmayabilir.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1 GHz Intel veya AMD İşlemcisi Bellek: 1024 MB RAM Grafik: OpenGL veya DirectX uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 680 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows Vista veya üstü Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 1920 x 1080 Ekran Depolama: 680 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
193
TELİF HAKKI İHLALİ