Hold The Fort Full İndir Oyun indir

Fort BEDAVA indirme PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Fort tut - yoğun, fanteziye, kule savunma eylemine dalın! TÜRETLER, büyü ve kurnazınızı kullanarak, krallığınızı bir düşman başlangıcına karşı savunmalısınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Canster Diş Stüdyoları

Publisher: Monster Diş Studios

sürüm tarihi: 5 Haz, 2019

tür: strateji, bina, eylem, kule savunma, hayatta kalma, rts

yoğun, fanteziye, kule savunma eylemine dalın! Turrets, büyü ve kurnazınızı kullanarak, krallığınızı krallığınızı bir sürpriz bir saldırı başlatan düşmanların saldırılarına karşı savunmalısınız!

Özellikler

Kule Savunma Eylemi Krallığınızı Sekiz Farklı Kule Türlerini Kullanarak Sekiz Farklı Kule Çeşitlerini Kullanarak Düşmanlarınızı Yavaşlamak için Sihirli Bir Buz Atma Sihirli Bir Buz Atımı!

On benzersiz büyü kullanarak kahraman büyüler, düşmanlarınıza büyük bir acı verir veya kulelerinizi savunmalarında destekleyin!

Her düşmana sahip progresif yetenek sistemi öldürdü, kuleleri, yükseltmelerinin ve derinlemesine yetenekli bir ağacıyla birlikte seviyelendirme ve kilidini açma konusunda deneyim kazanacaksınız.

Sürükleyici kontroller ve kamera Tam kamera rotasyonu ile her açıdan eylemi görüntüleyin ve savaşı ayrıntılı olarak görmek için yakınlaştırın!

Sınırsız sağkalım, becerilerinizi test edin ve düşmanların dalgalarını asla bitmeyenlere karşı olabildiğince uzun süre tutun!

Gameplay

Fort'u basılı tutun, her harita ile birlikte, play stilinizin ne olursa olsun, ayak parmaklarınızın üzerinde tutulması için, sınırsız moddaki üç farklı fraksiyona karşı yeteneklerinizi test etmek için tam bir kampanya moduna sahiptir!

Minimum: OS: Windows 7 64-bit veya daha sonra İşlemci: Çift çekirdekli Intel / AMD işlemci Bellek: 6 GB RAM Grafik: 2 GB GDDR5 NVIDIA GeForce 660 / AMD R7 360 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: 1920 × 1080 Ekran çözünürlüğü veya daha yüksek;

Önerilen: OS: Windows 7 64-bit veya daha sonra İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: 4 GB GDDR5 NVIDIA GTX 970 / AMD R9 390 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: 1920 × 1080 Ekran çözünürlüğü veya daha yüksek;
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
134
TELİF HAKKI İHLALİ