Holiday Bonus GOLD Full İndir Oyun indir

Tatil Bonus Altın Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Tatil Bonus Altın - Noel Baba'nın çuvalında neler var? Bütün ailenin seveceği bir tatil bonusu. Bu harika kış temalı puzzle oyunu ile sakin ol - Noel Baba'dan Slicker ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gri Alien Games

Publisher: Gri Alien Games

sürüm tarihi: 27 Aralık 2016

tür: casual, bulmaca

Şimdiye kadar yapılmış en iyi tatil maçı-3 oyunu geri döndü! Şimdi% 100 daha fazla seviye ile! Tatil Bonus Gold, klasik versiyondan gelen tüm orijinal seviyeleri ve memnuniyetiniz için 55 yepyeni seviyeler içerir. Kendine bir bardak yumurta köpeği dökün, bir kıyma turtası alın ve içeri girin.

Gri Alien Oyunları'ndan bu serin kış temalı puzzle oyunu ile rahatlayın - Buzlu bir çatılı Noel Baba'dan Slicker! Dans eden mevsimlik şekilleri, epik bir müzik puanı ile çarpıcı snowscape arka planlarına karşı doğrultun ve dekore edilmiş bir ağaca yol açın.

Galerinizde kış sahneleri toplayabilir ve hatta onları masaüstünüzde gösterebilirsiniz. Doğru hamleleri yapın ve güç göstergeniz daha büyük, daha parlak bir bonus patlaması yapacak!

Bu, kartopu olacak ... bu yüzden şenlikli eğlenceyi kaçırmayın!

Özellikler:

Lütfen dikkat: Bu oyun bir mobil bağlantı noktası değildir. PC / Mac için inşa edilmiştir.

Anahtar fetürleri: Pürüzsüz, keyifli maç-3 oyun. Aile tatili eğlencesi. Noel Baba'nın çuvalı dahil çılgın bonus ürünler! 110 benzersiz seviyeler. Güzel kış arka planlar. Büyüleyici kış müziği Unlockable resimlerin galerisi. Arka planları masaüstü duvar kağıdı olarak ayarlayabilir (yalnızca PC.)

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1GHz Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 64MB VRAM DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 20 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
202
TELİF HAKKI İHLALİ