Homo Flimsy Full İndir Oyun indir

homo flimsy full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Homo Flimsy - İnsanlık gelişmektedir ve daha esnek hale geliyor! Homo Flimsy, fizik tabanlı ragdoll atlet simülatörü.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Elliott Binks

Publisher: Elliott Binks

sürüm tarihi: 10 Eyl, 2019

tür: Casual, simülasyon

İnsanlık gelişmektedir ve daha esnek hale geliyor!

Homo Flimsy, fizik tabanlı ragdoll atlet simülatörü.

Atletik performans her zaman insan türlerinin sınırlarını itti. Homo Flimsy, bu sınırları yaşamanızı ve en sevdiğiniz sporun içindeki en büyük canlı atlet olmasını sağlar.

Homo Flimsy:

Anahtar fetürleri: Kampanyadan veya ücretsiz modda çeşitli spor pozisyonları oynayın Maksimum performansı sağlamak için benzersiz yetenekleri kullanın. Çeşitli eğitim yerlerini zamanla ve dünyanın dört bir yanından ziyaret edin. Ragdoll Fiziği sizi kontrol ediyor mu yoksa kontrol ediyor musunuz? Her iki durumda da beceri ve şansa ihtiyaç duyarlar!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5 3450 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 760 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5 8700 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1070 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
299
TELİF HAKKI İHLALİ