HotLead Full İndir Oyun indir

HOTLEAD Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hotlead oyunu, misyonlarınızı tamamlamak için birçok kombinasyon ve taktik sunan üçüncü bir insan atıcıdır. Değerli düşmanlar ve patronlar hedeflerinize ulaşma yolunda durur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Thrill hap oyunları

Publisher: Thrill hap oyunları

sürüm tarihi: 6 Kas, 2015

tür: eylem, macera

Hotlead, endüstriyel ortamda set bir arcade üçüncü şahıs nişancıdır. Oyun, insanları insanlığın uzayın en derin köşelerine ulaştığı ve yeni yabancı türlerle karşılaştığı bir dünyada alıyor. İnsanlar, uzay üstünlüğü için bir savaş durumunda kendilerini savunmak istediler ve her biri belirli bir bölgeyi korumacı ve savaş durumunda savunmacı bir saldırı başlatması gereken stratejik gezegenlere yönelik droid bazları inşa etti.

ama asla gelmedi ve droidler terk edildi, misyonu hala aynı kalırken - düşmanca görünebilecek bir kimseye saldırmak için. Bu, droidlerin huzurlu bir ziyaretçiye bile saldırabileceği her zaman şans eseri olan bir savaş olasılığını açar.

İnsanlar, bu yerleşmeleri ve kalan droidlerin hizmet vermelerine yardımcı olmak için gelişmiş bir tür yarattı. Hotlead adlı özel becerilere sahip bir asker bölünmesi oluştururlar.

Merkez Misyon, oyuncuların bir düşman üssünü devre dışı bırakmasını ve ardından çıkarma noktasına gelmesini gerektirir. Görevlerini tamamlamak için bir dizi daha küçük, bağımsız görevden geçmesi gerekecek - her biri öncekinden daha zorlu. Bu yandan görevler aracılığıyla oyuncular yeni becerileri ortaya çıkarır ve kullanacaktır. Her düşmanın kendi yeteneği vardır, bu nedenle stratejilerini rakiplerine göre uyarlamaları gerekir.

Oyun oyuncuların tüm fonksiyonlarını ve becerilerini kullanmasını ve hızlı kararları kullanmasını gerektirir. Kullandıkları beceriler arasında, en çok yararlı, ortamlarını ve çevrelerini cephane, kaçma, özel hamleler veya sihir olarak kullanarak, çevre ve çevresini kullanarak koşmakta ve duvarlara tırmanıyorlar.

Minimum: OS: Windows 7 32/64, Windows 8 32/64, Windows 10 32-bit İşlemci: Core 2 Duo 2.1 GHz / AMD Athlon X2 2.1 GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2GB VRAM (NVIDIA GTX 600 veya 700 Serisi, AMD R9 veya HD7900 Serisi) ile ayrık video kartı DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 600 MB Mevcut alan

Önerilen: Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
147
TELİF HAKKI İHLALİ