House of Evil Full İndir Oyun indir

Evil Bedava İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Evil evi - Sinirlerinizi güçlendirmek için test edebileceğiniz birinci şahıs manzaralı atmosferik hayatta kalma korku. Olaylar gerçekte var olan konakta gerçekleşir ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Trokhin Viktor

Publisher: indie_games_studio

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2017

tür: macera, simülasyon, korku, hayatta kalma

Evil evi - Sinirlerinizi güçlendirmek için test edebileceğiniz birinci şahıs manzaralı atmosferik survival korku. Olaylar gerçekte var olan konakta gerçekleşir. Ana karakter, sıradan bir filistindir, karısı bir Exorcist, olağandışı bir telefon görüşmesinden sonra, kahramanı eşi arayamaz ve onu aramaya karar verir, kader onu düşünülemez şeylerin başlamadığı eski bir konağına götürür. olmak. Kıyametin dört atlusu, biniciler özgürlükten kurtulursa, bu konağın sahiplerine taşındı - dünyanın sonuna gel. İnsanlığın son umudunun ana kahramanımızdır. İlginç bulmacaları çözmeniz, bitkileri karıştırmanız, farklı iksirler yaratması, suları oluşturun, Latin'deki büyüleri inceleyin ve hepsini kötü ruhlara, şeytanlar ve diğer kötü ruhlara karşı kullanın.

Olayların oyunların açıldığı konağın 40'tan fazla odasını bulacaksınız. Konağın iki katı olan, bir psikiyatristin ritüellerini, zihinsel olarak hasta insanları, hastanesinden geldiği korkunç bir mahzeni. Arsa göre, bir psikiyatrist, konağın sahibinin erkek kardeşidir. Mansion topraklarında mezarlık, bir başkası, oyunun ortasına girdiğimiz ayna dünyası için. Başka bir dünya, gerçek dünyanın bir kopyası, sadece içinde kasvetli ve kötülük olan her şey.

Manor Zaklyuchye, Tver bölgesinde yer almaktadır, Rusya, Moskova'dan St. Petersburg'a M-10'a gidiyorsanız ve Valdai şehrinden önce ve Valdai Gölü Borovichi'ye dönmeden önce ve 50 km'ye ulaşmadan önce Bir istasyon likoshino olun. Burada, gizli bir köşede, orman gölünün kıyısında bu konak. XIX'in geç saatlerinde - burada XX yüzyılda, Zaklyuchye köyünde, St. Petersburg Architect A.S. Khrenova, muhtemelen kendi projesinde. Ana ev, planın karmaşık bir asimetrik konfigürasyonuna sahiptir ve çeşitli hacimlerden oluşur. Uzaklığı nedeniyle, güzel döşenmiş sobalar ve evin içinde demir bir spiral merdiven korunur. Ve bölgedeki, Sovyet döneminin eğlenceli heykelleri vardı, hala bir tüberküloz sanatoryum vardı, Sovyet döneminde bir hasta bu konakta yok olmadı. Ancak, bu konak, insanların gizemli ortadan kaybolması için de ünlüydü. Ve kanın soğuk olduğu ürkütücü atmosferi ile. Konak çemberi yoğun bir ormanı kapsar. Bireysel azaltma ile ilgili olup olmadığına ilişkin olarak, ormanda kaybolmuş olup olmadığı, ortadan kalkmalarına rağmen, ortadan kaybolmuş olup olmadıklarını tahmin etmek istiyor.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core i3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 820m DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: 64-bit

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 6 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 920mx DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek notlar: 64-bit
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
135
TELİF HAKKI İHLALİ