House of Velez – Part 2 Full İndir Oyun indir

Velez Evi - Bölüm 2 Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Velez Evi - Bölüm 2 - Devam ve Velez Evi Sonu. Evi tekrar girin ve bu kanlı kabusun arkasındaki hikayeyi ortaya çıkarın. Yepyeni bir oyuncu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dark Room Games

Publisher: Dark Room Games

sürüm tarihi: 8 Nis, 2019

tür: çıplaklık

Devam etmek ve Velez Evi'ne son. Evi tekrar girin ve bu kanlı kabusun arkasındaki hikayeyi ortaya çıkarın. Yepyeni bir diğer dünyanın yeni bir rolü ve sadist bulmacalar, eti kemiklerinizden çekmeyi bekliyor. Dikkatlice seyahat edin ve henüz bu unholy denemesi hayatta kalabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i7 - 5500U CPU @ 2.40GHz 2.39GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 940m DirectX: Sürüm 12 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek notlar: Parça 1'den oynatmak için son kaydetme dosyasına sahip olmalısınız - Oynamak için bir denetleyici olmalı (Xbox One Layout önerilir)

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i7 - 5500U CPU @ 2.40GHz 2.39GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 940m DirectX: Sürüm 12 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek notlar: Parça 1'den oynatmak için son kaydetme dosyasına sahip olmalısınız - Oynamak için bir denetleyici olmalı (Xbox One Layout önerilir)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
217
TELİF HAKKI İHLALİ