Hunt and Snare Full İndir (r525 Build 3) Oyun indir

Hunt ve Snare full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hunt ve Snare - Skiir'in güzel takımadalarını keşfedin; Açık denizlerini yelken açın, derin ormanlarını dolaşın ve egzotik türlerini seçin. Hunt ve kalbinizin içeriğini yakalayın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ruffleneck, hareress, drathek, nullbunny

Publisher: ruffleneck

sürüm tarihi: 17 Aralık, 2018

tür: çıplaklık, macera, rpg, eylem, olgun

Hunt and Snare, Cinsel İçeriğe ve Karakterler ve Dünya Arasındaki Etkileşim'e güçlü odaklanan açık bir dünya yetişkinleridir. Kiraya daha ağır konular ve daha koyu tonlar varken (acımasız bir ejderha tarafından yönetilen topraklar ve baskıcı rejim, hastalık stricken adaları ve sakatlık yoksulluk) cinsiyet, cinsel tema ve sevgi yaklaşımı çok sıcak yürekli, açıktır. ve tutkulu.

Bu oyun yalnızca yetişkin antropomorfik karakterler arasındaki adilal davranışlara sahiptir.

hunt

Güvenilir tüfeğinizi alın, bazı sakinleştirici cephane yükleyin ve avınıza başlayın; Skiir adaları ve güzel ve egzotik vahşi avları bekliyor!

En sevdiğiniz yakalıları gemi ekibinize alın, dinlenmeyi ticaret yapın ve yeni ekipman satın almak, geminize yükseltmeler, mürettebatınızın ve kendiniz için kıyafetlerinizi, kendiniz için kıyafetlerinizi kullanın ya da favorileriniz için değerli hediyelerde geçirin. (Bu, yaklaşan özellikleri açıklar.)

sexplore

En sevdiğiniz mürettebatı sexproomation gezilerine yönlendirin, gizemli adaları keşfedin, mürettebat üyeleriniz ve şehirlerin vatandaşlarınızla mürettebatınızın ve şehir kasabalarınızla etkileşiminizi karşılamak için garip ve nadir şeyler keşfet.

yelken

Fırkateynlerinizle olan adalar arasındaki adalar arasında seyahat edin, isimsiz ve Gemiden Korsanlara Karşı Muharebe Korsanlara veya Düellilere karşı, Geminiz ve Şöhret ve Şeref için kılıcınızla Kılıcınız ve Kılıcınız karşısında. (Yaklaşan özellik.)

Uncharted adaları keşfedin, büyük şehirleri ziyaret edin, özgür olmayı seçin!

Özelleştirmek

Karakterinizi özelleştirmek için büyük seçenekler; MICRO DETAYLARDAN MICTELE DETAYLARI, VÜCUT ŞEKİLLERİ, KUTULAR VE MEME BOYUTLARI, KUTUSUNLARDAN DESENLERİN GENELLİKLERİ, GENİTALYA'DAN GENELLİKLERE GÖRMEK İÇİN DETAYLAR. Hayallerinizin karakterlerini oluşturun ve ya oyunu yarattıklarınızla oynayın ya da showroom'da kullanın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 64 bit İşlemci: Quadcore, 2.8ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA 1060 veya AMD eşdeğeri DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: 1080p'den daha büyük çözünürlükler SuperSampling Kalite modunda desteklenmez

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
264
TELİF HAKKI İHLALİ