Hydroneer Full İndir (v1.6) Oyun indir

hidroör full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hidroör bir madencilik ve baz bina sandbox'tır. Kâr ve diğer kaynakları karlandırmak ve madencilik işlemlerinizi geliştirmek için kazmak. Bir üssün temelini oluşturun, Silahlar, GO ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Foulball Hangover

Publisher: Foulball Hangover

sürüm tarihi: 8 may, 2020

tür: simülasyon, gündelik, macera, strateji, bina, açık dünya

Hydroneer, masif madencilik makineleri ve bir çalışma tabanını oluşturmak için altın ve diğer kaynaklar için kaztığınız bir madencilik sandbox oyunudur. Bu tycoon tarzı ilerleme sisteminde ameliyatınızı kazmak ve geliştirmek için ilkel araçlar, hidro motorlu makineler ve oyuncu-inşa yapılarını kullanın.

Son teknoloji ürünü bir voksel tabanlı arazi sistemini kullanarak, mağara ağları, ocağı çukurları veya hatta çamur dağları oluşturabilirsiniz. Hidroörün derinliklerinde geçmişin kalıntılarını keşfedin, daha da derinden daha iyi ödüllendirir.

Hydroneer, yapı yapıları ve hidroelektrik makineleri için dinamik bir modüler sistem bulunmaktadır. İşinizi optimize etmek için kendi tasarımınızdan operasyonların temelini oluşturun. Hidro boru ağları oluşturun, kontrol basıncı. Zanaat kaynakları, silah ve mücevher.

Kuleler, çeşitli kullanımlar için çeşitli kullanımlar için kullanılan büyük hidro motorlu makinelerdir, kazma kaynaklarından mal taşımalarına kadar.

Toprakların çeşitli parselleri, her biri kendi avantajlarıyla birlikte hidroneer dünyasında sizi bekliyor. Daha derin çukurlar, çekici manzara ve daha yakın mağazalar. Nerede operasyonların temelini oluşturacağınıza karar verirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Dört çekirdekli 64 bit Intel veya AMD işlemci, 2.4 GHz CPU Bellek: 8 GB RAM Grafikler: 1 GB DirectX 11 Özel ekran kartı Depolama: 6 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
235
TELİF HAKKI İHLALİ