I accidentally restarted the USSR Full İndir Oyun indir

Yanlışlıkla USSB full ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda olarak yeniden başlattım. Yanlışlıkla SSCB'yi yeniden başlattım - hiç Google'a gittiniz mi ve aranan & amp; "Yanlışlıkla & amp;"? Eğer yaptıysan, o zaman Google AutoSuggest & Amp'un; I ... olduğunu gördünüz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rosca Bogdan

Publisher: rosca bogdan, tnt games

sürüm tarihi: 30 Haz 1720

tür: eylem, macera, atıcı

Hiç google'a gittiniz mi ve "yanlışlıkla" aradınız mı? Eğer yaptıysan, Google Autougustest'ın "yanlışlıkla SSCB'yi yeniden başlattım" olduğunu gördünüz. Ayrıca muhtemelen bunu bir kerelik şaka için kimi arayacağınızı merak ettiniz.

Bu oyunda, SSCB'yi yanlışlıkla yeniden başlatırken Igor Ivanov'un kuyruğunu oynayabileceksiniz.

Sovyet Sendikaları Kullanarak Yarış, Favori Makine Parçası, O'Reliable Lada.

Hikayelerini bulmak için şehirdeki her şeyi etkileşime girin.

Anahtar fetürleri: İki silahla üçüncü şahıs nişancı. Efsanevi AK47 ve daha az soğutucu rpg. Igor'un polisi düşündüklerini ve Vadim'i düşürmesine yardım et.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 Home İşlemci: Intel I7 870 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 745 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: gemide Ek notlar: 720p düşük

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 Pro İşlemci: Intel I7 2700, Ryzen 3 1200 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 950 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: gemide Ek notlar: 1080p yüksek
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
224
TELİF HAKKI İHLALİ