I Am Fish Full İndir Oyun indir

Ben Balık Bedava İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ben balık, bir evcil hayvan dükkanı balık tankındaki zorla evlerinden ayrılan dört intrepid balık arkadaşı başrol oynayan büyüleyici, fiziğe dayalı bir macera. Yüzün, uçun, rulo ve chomp ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bossa Studios

Publisher: Curve Digital

Çıkış tarihi:

tür: macera, simülasyon

Ben balık, bir evcil hayvan dükkanı balık tankındaki evlerinden zorla ayrılmış, dört intrepid balık arkadaşı başrol oynayan büyüleyici, fizik tabanlı bir maceradır. Oyunun seyri boyunca onlara yüzüyorlar, uçuyorlar, rulo ve chomp'lar (İngiltere'deki en küçük ilçe), özgürlük tekliflerinde (en küçük ilçe) tekrar.

Fintastic Friends

Kahramanlarımızla tanışın! Japon balığı - neşeli, cesur ve maceracı, doğal doğan bir yüzücü! Pufferfish - biraz yavaş ama kibar bir yürekli, ayrıca bir topa şişip karaya doğru yuvarlanabilecek. Piranha - vahşi, kaotik, gürültülü, öngörülemeyen ve ısırmayı seviyor - belli ki. Uçan balık - zaman zaman biraz uzak ama kalpte gerçek bir yumuşak, havada kayma yeteneği ile! Bu plucky kahramanları hiçbir kase bırakmaz, kalbini koymak ve yeniden birleştirmek için göreve shoal!

Bir beyin mersindiri olmamanıza gerek yok

yüzün, rulo, kaydırın, chomp, flop, şişirmek, uçmak ve büyüleyici zorluklarla yolunuzu ısırın. Basit, sezgisel bir kontrol şeması, balıklarınızın bozulmasına neden olmaz, sizi çok solungaç hissediyor mu?

Kasenin dışını düşünün

Pastoral kıyı şeridi ve şirin köyleri ile Barnardshire, mükemmel bir dilimlik dilimi gibi görünebilir, ancak su maceracılarımıza, yolları geçerek, çatıları geçerek, derin yağ fritözlerinden kaçarak, derin yağlı fritözleri kaçırarak, Cantankures yerliler, kırılgan fishbowls ve balıkların sudan nefes alamayacağı çok gerçek bir problemden bahsetmiyorum.

Arkasında balık bırakmayın

Grizzly Balık ölümünde durmayacağız, ancak balıklarınız var mı? yaklaşımınız.

Minimum: Ek notlar: TBC

Önerilen: Ek notlar: TBC
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
761
TELİF HAKKI İHLALİ