I Can See the Future Full İndir Oyun indir

Gelecekte full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda görebilirsiniz. Geleceği görebiliyorum - bu benim işim. Tekrar tekrar ölmek. Ama ben buna alışkınım. Geleceği böyle görebiliyorum. Benim için ne bekliyorsun? İyi soru.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sergey Lir

Publisher: Bitlock Studio

sürüm tarihi: 12 Eki, 2017

tür: eylem

[img {steep_app_image} /extras/animation7.png [/ img]

Hikaye alternatif gerçeklikte gerçekleşir. Dünya bürokrasi tarafından yönetiliyor. Lycantropes ve vampirler gibi yırtıcı yaratıklar, insanlar arasında barış içinde yaşar ve eşit haklara sahiptir.

Oyunda yıkılabilir nesneler var, bazıları oyun oynayabilir. Oyunda aydınlatma, bazı yerlerde önemli bir rol oynar, çünkü kimin karanlıkta saklanmasını görmek zor. İnsanlardan saklanmanız gerekiyorsa, yoğun bitki örtüsünü arayın.

Ana kahraman, Adam, insan ırkının kanun yaptırımını temsil eden doğaüstü güçlere sahip olan "savantlar" dan biridir. Adam'ın doğaüstü gücü geleceği öngörüyor. Aslında, Adam ölemez, öldüğü gibi, ölümden kaçınabileceği anı döndürür. Böylece sadece kendi geleceğini etkileyebilir. Hata yapmak sadece geri dönerek düzeltemez. Örneğin, masum birini öldürdü, ancak o anda Adam tehlikede değildi. Bu durumda, bir cinayet işledikten sonraki anı döndürür.

Anahtar fetürleri: Birkaç son Tehlikeli düşmanlar Zorlu oyun Bulmacalar Doğrusal olmayan hikaye

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: SSE2 ile 2x2GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 768MB bellek ile SM3.0 GPU, mobil / entegre GPU'lar işe yaramayabilir! DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 2x 3Ghz Bellek: 4 GB RAM Grafik: Nvidia GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 4850 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
257
TELİF HAKKI İHLALİ