I Want To Be Human Full İndir (v02.09.2020) Oyun indir

Direct link ve torrent içinde kırılmış durumda insan full ücretsiz indir PC oyunu olmak istiyorum. İnsan olmak istiyorum - bir vampir kızı, şapka çocuğu ve tonu patlayan vücut parçaları ile dolu bir macera - bir arayışın bir arayışı içinde bir ölüm ve yıkım rampasına devam edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sinclair Strange

Publisher: Rising Star Games

Çıkış tarihi: 15 Nis 2016

tür: eylem, atıcı

Herkes yaş eski aşk hikayesini biliyor mu? Oğlan kızla tanış, oğlan kıza aşık, erkek ve kız, dünyayı devralmaya çalışan, kızı bir vampir ve oğlan bir şapka olarak bırakmaya çalışan kötü kuvvetler tarafından genetik manipülasyonla acı çekiyor ... Bekle, ne? Bunun için tek bir şey var: bir daha insan olma arayışı içinde bir ölüm ve imha bir kan attı!

Platform püskürtme eylemi, yanak dili mizahı ve tonları patlayan gövde parçaları ile doludur, cehennem boyunca bir yolculuğa çıkın (kelimenin tam anlamıyla) her ikisini de normale dönün. Yeteneklerin kilidini açmadığın yeteneklerin kilidini açma, daha sonra kanla batırılmış tek renkli mayhem'in beş dünyasında yolunuzu vurun ve kim bilen, hatta yol boyunca yeni bir yüksek sgore (AHEM) bile ayarlayabilirsiniz ...

Anahtar fetürleri: Vampir / şapka sevgisinin, ihanet ve sonsuz yıkım, hepsi pixelated gore'da boğulmuş şiddetli bir platform için yolunuzu patlatın! Güvenilir av tüfeğinizle çıldırın ve kick-eşek durumunuzun tedavisini tutan köleler ve büyük patronlarla mücadeleyi yapın! Duvar dışı karanlık mizah ile dolu bir dünyayı keşfedin ve Sinclair Strange'ın bükülmüş zihninden benzersiz bir sanat tarzı! Elektropunk Sensation Jimmy İdrar ile Müzik İzleri Mindless Self Hoşgeldin!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Windows 7'yi ve buharını çalıştırırsa, oynayabilirsiniz, insan olmak istiyorum! Grafikler: Yukarıya bakın ... Depolama: 350 MB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
177
TELİF HAKKI İHLALİ