iBomber Attack Full İndir Oyun indir

Ibomber Attack Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. IBOMBER ATTACK - Efsanevi IBOMBER serisi geri döndü ama bu sefer saldırma zamanı geldi! Tankınıza atlayın ve Avrupa'nın etrafındaki yolunuzu patlatmaya ve düşmanı yenmeye hazır olun ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cobra Mobile

Publisher: Cobra Mobile

sürüm tarihi: 1 Kas, 2012

tür: eylem, macera

Efsanevi IBOMBER serisi geri döner, ancak bu sefer saldırma zamanı! Tankınıza atlayın ve Avrupa'nın etrafındaki yolunuzu patlatmaya hazır olun ve bu viseral yıkım turunda düşmanı yen! Gitmek için patlayıcı eylem dolu 24 misyonla, ibomber saldırısı, aşağı inmeyeceğiniz bir yüksek oktan eğlence dozudur.

Göbek tersanelerinin, hava limanlarını ve sırrındaki üsleri, alev atma askılarının lambalarına imha ederek, bu, 24 seviyeli, yüksek kalibreli, eylem.

'zafer puanlarını' kazanın ve tankınızı bombalar, bunker avcıları, mini silahlar, alev atıcıları, roketler, hava saldırısı, tedarik damlaları ve amp ile güçlendirmek için altın toplayın; Süper Boost'lar.

Kaliteli oyun, orijinal ibomber oyunlarını o kadar sevilen yapılan görseller ve sesler ile damlama, IBOMBER saldırıları, Legend'in yaşamını sağlar!

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Yıkım turu Müthiş ateş gücü iBOMBER YAŞAMI Tanktastik eylem Süper pürüzsüz oyun oyna 24 Aksiyon Paketlenmiş Görevler İnanılmaz derecede ayrıntılı grafikler Power-up satın almak için altın topla Yükseltmeler için zafer puanları kazanın Keşfetmek ve yok etmek için büyük seviyeler Her şeyi üfleme memnuniyeti!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.5ghz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 uyumlu. ATI, NVIDIA veya Intel HD. Sabit Disk: 900 MB HD Boşluk Ses: Windows uyumlu ses kartı. Ek: Eski Intel grafik kartlarının yavaşlama sorunlarına sahip olabilir.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 uyumlu. ATI, NVIDIA veya Intel HD. Sabit Disk: 900 MB HD Boşluk Ses: Windows uyumlu ses kartı. Ek: Eski Intel grafik kartlarının yavaşlama sorunlarına sahip olabilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
245
TELİF HAKKI İHLALİ