Iconoclasts Full İndir Oyun indir

iconoclasts full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. IconOklasts - Renegade Mekanik Robin'e katılın ve ölmekte olan bir gezegenin sırlarını ortaya çıkarın. Karmaşık bulmacalar, ilginç karakterler ve tehditkar patronlarla dolu büyük bir dünyayı keşfedin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Joakim Sandberg

Publisher: Bifrost Entertainment, Dangen Entertainment, Gamera Game, IntraGames CO., LTD.

sürüm tarihi: 23 Oca, 2018

tür: eylem, macera

Robin sadece bir tamirci olmak istiyor ve insanlara yardım etmek istiyor, ancak lisanssız, annenin gözünde bir günahkar. Anahtarını aldığından beri, dünya fındık gidecekti ve birlikte geri dönmeleri istedi. Şimdi penans, sevdiği herkese yağmur yağıyor ve bir endişe acentaları ondan sonra.

Ama büyük bir şey devam ediyor - Fildişi yakıt ve kişisel çatışmaların kuraklıklarından daha büyük - ve Robin'in kalınlığında.

IconOklasts, Indie Developer Joakim Sandberg, yapımında yedi yılın ustasıdır. IconOklasts, harika aksiyon, komik hicinks ve derinden kişisel hikaye anlatımının duygusal bir rollercoaster'ı sunar.

Anahtar fetürleri: Somun Bükümlü Platformun Saatleri Aksiyon Macerası İnce ayarlı eylem ve bulmacalarla dolu çok sayıda yoğun detaylı konum 20+ Dişli Öğütme, Ekran Doldurma Patron Savaşları Yolunuzda Stand Benzersiz bir tweak sistemi tarafından desteklenen üç oyun değişen zorluk ayarları Bir kalp anahtarı epik - bir tamirci tüm dünyayı düzeltebilir mi?

Minimum: OS: Windows XP SP3 veya üstü İşlemci: Çift Çekirdekli CPU, 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafik: 512 MB Video Bellek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
119
TELİF HAKKI İHLALİ