Immersive Poetry Full İndir Oyun indir

Sürükleyici şiir full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sürükleyici şiir - bulmacaları çözerek ve Wilkins ailesinin hikayesini takip ederek klasik şiir üzerinde ilginç bir twistin tadını çıkarın. Finlandiya adalarından karlı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Thalasse Games

Publisher: Talasse Games

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2017

tür: macera, gündelik

Bulmacaları çözerek ve kendi derginizdeki Wilkins ailesinin hikayesini takiben klasik şiir üzerinde ilginç bir bükülme keyfini çıkarın. Finlandiya adalarından Rusya'nın karlı dağlarına kadar, benzersiz bir tema ile bu bulmaca oyunda gerçek dünya konumlarına dayanan güzel haritalar keşfedecek ve deneyimleyeceksiniz. Gerçek dışı motorun arkasındaki gücü ile, sürükleyici şiir kesinlikle kaçırmak istemediğiniz bir başlıktır. Bazı ikna edici ihtiyacınız olup olmadığını okuyun!

Haritalar

Sürükleyici şiirde, her bir harita, bu bölgelerde bulunan doğadan ilham alan gerçek bir dünyaya dayanmaktadır. Yellowstone Milli Parkı'ndaki çam ağaçlarını, martılar, balıklar ve ülkeye doğal bitki örtüsü ile birlikte birçok Finlandiya adalarından birine göreceksiniz. Her bir harita veya "seviye", sunulan orijinal hedeflerin yanında çözmek için kendi gizemine sahiptir. Bununla birlikte, her bir harita, "Güneşli bir gökyüzünün altındaki bir tekne" dan, Lewis Carroll'dan Robert Frost'un "Yolun Alınmayan" 'dan "güneşli bir gökyüzünün altındaki bir tekne" dan sonra da adlandırılır ve ilham alır.

Soundtrack

Sürükleyici şiirdeki film müziği, her izin mümkün olduğu kadar doğal olarak takılan piyano müziğinin harika bir zamandır. Oyunların tekrar tekrar aynı 3 dakikalık döngüye sahip olduğunda nefret ediyor musunuz? Her seviye bol miktarda muhteşem müzik vardır, bu nedenle buralarda tekrar ödeme yapılmaz.

Derginiz

Sürükleyici şiirde, derginiz rehberiniz olacak. Bu dergi hikaye unsurları içerecektir ve her seviyeyi tamamladığınızda veya gizli bir hedefi tamamladığınızda güncellenir. Her seviyede gizli sırlar hakkında ipuçlarını almak için derginizi periyodik olarak kontrol ettiğinizden emin olun!

Bulmacalar

Sürükleyici şiir, farklı türde ilginç bulmacalar ve keşfedilecek nesnelerle doludur. Wilkins Aile Dergisi'nin arkasındaki gizemi ortaya çıkaracaksınız. Çok düşünün, çünkü cevap her zaman tam önünüzde olmaz!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 10 (64-bit) İşlemci: AMD FX 4100 veya Intel Eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA 650TI 2GB GDDR5 veya AMD Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 10 (64-bit) İşlemci: AMD FX 6300 veya Intel Eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafik: NVIDIA 660 2GB veya AMD eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
215
TELİF HAKKI İHLALİ