Immortal Love: Letter From The Past Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

ölümsüz aşk: Geçmiş koleksiyoncunun baskısından gelen mektup full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölümsüz aşk: Geçmiş koleksiyoncunun baskısından gelen mektup - Gerçek aşkınızı kurtarmak için zaman ayırın !!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Big Balık Editörün Seçimi!

Bu başlık, yüksek kalite standardı ve oyun kulübü beta test cihazlarımızdan inanılmaz derecede olumlu yorumlar için seçildi.

Anılarınızla bir hücrede uyanıksınız, zalim sayım d'morten tarafından ölüme mahkum edildiğinizi bulmak için gitti. Neyse ki, maskeli bir yabancının başka planları var ve yardımıyla hapishaneden kaçmayı başardın. Saati geri döndürebilecek büyülü bir muska ile silahlı, şimdi anılarınızı geri yüklemenin ve gerçek aşkınızı bu kalp vuruşunda bir trajik kaderden kurtarmanın bir yolunu bulmanız gerekir.

Beta test cihazlarımızın ne söylemesi gerektiğini görün:

"Bu oyunun için heyecan verici bir bükülmediğine büyük bir şekilde şaşırdım. Hikaye çizgisini ilginç buldu, grafikler çok güzel. Gizli nesneler farklı ve bulmacalar eğlenceliydi. Sadece benim için her şeyin doğru miktarı "

"Bu oyun çok yeni ve orijinal! Bunu sevdim ve tüm farklı şeyleri aynı anda ve tüm koleksiyonlarda "

Anahtar fetürleri: Cynthia, Beta Test Cihazı Kim, Beta Tester Bonus oyununda sevilen birini kurtarmak için başka bir dünyaya yolculuk. Gizli morphing nesneleri ve koleksiyonları bulun! Kapsamlı bir strateji rehberi içerir. Başarı kazan. Film müziği, duvar kağıtları, konsept sanat ve daha fazlası!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 8.1 Sabit Disk: 1126 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
227
TELİF HAKKI İHLALİ