Inexistence Full İndir Oyun indir

Acisprect Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uyumsuzca - 16-bit dönemin klasiklerinden ilham alan bu metroidvanya tarzı oyundaki gizemlerle ve eylemlerle dolu engin bir dünyayı keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jonathan Brassaud

Publisher: Jonathan Brassaud

sürüm tarihi: 17 Şub, 2016

tür: eylem, macera, rpg

Hald ve kız kardeşi, tanrılar tarafından seçilen "kaleci", varlıkları dünyada düzen ve dengeyi sürdürüyor. Ancak barış, herkesin arzu ettiği bir şey değildir ... Karanlık amaçlı bir adam olan Claos, dengeyi kırmak ve kötülük haline getirmek için kızı derin bir slütbersin içinde dalga geçmeye karar verir. Küçük kardeşi, Hald, kullanılan araçlardan bağımsız olarak, CLAO'ları bulmaya ve büyüyü kırmaya karar verir. Bunun için, Gizem ve Tehlike dolu bir dünyayı kaplamak zorunda kalacak ...

uyumsuz bir oyundur, şu anda PC için geliştirilmiş olan Jonathan Brassaud tarafından geliştirilen bağımsız bir oyundur.

16-bit dönemin klasiklerinden ilham alan bu metroidvanya tarzı oyundaki gizemlerle ve eylemlerle dolu bir geniş dünyayı keşfedin.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Birçok çeşitli yer, SNES döneminin büyük hitlerine layık bir piksel sanat tarzında RPG elemanları, kahramanların istatistiklerini ve ekipmanlarını özelleştirmeyi ve gittiğiniz gibi yeni yeteneklere sahip Çeşitli Bestiary, Patronlar Objectes ile Birçok ek görev ve gizli yerler Birden fazla zorluk seviyesi. Birçok buhar başarısı, ticaret kartı ve rozetleri, zorlukların ve koleksiyonların sevenleri için.

Minimum: OS: Windows XP SP3 İşlemci: Processeur Pentium 200 MHz Bellek: 256 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
150
TELİF HAKKI İHLALİ